چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱

ذوب‌آهن دفاعی بازی نمی‌کند

نوری: تارتار جزو ۳ مربی برتر کشور است

نوری: تارتار جزو ۳ مربی برتر کشور است

مربی ذوب‌آهن می‌گوید درست است خوب دفاع می‌کنند اما بازی دفاعی ارائه نمی‌دهند.

به گزارش ایران ورزشی؛ محمد نوری در گفت‌وگو با ایسنا، درباره وضعیت ذوب‌آهنی‌ها اظهار کرد: خداراشکر شرایط تیم خوب است و داریم صبح و بعد از ظهر تمرین می‌کنیم و آماده شروع مجدد لیگ می‌شویم. امیدواریم اولین پیروزی را مقابل پیکان به دست آوریم تا روند خوب‌مان را ادامه دهیم. پیکان هم تیم خوبی است و در مدیریتش هم تغییراتی را به وجود آورده است. مدیران این باشگاه و آقای شکوری خیلی خوب می‌توانند به ساختار تیم‌شان کمک کند و امیدوارم موفق باشند.

او درباره رکورد شش تساوی پیاپی ذوب‌آهن در تاریخ لیگ برتر گفت: بالاخره جلوی پرسپولیس و تیم‌های قدرتمند این نتایج را به دست آوردیم. مقابل مس رفسنجان، تراکتور و سپاهان هم به تساوی رسیدیم و در خارج از خانه هم شکست نخوردیم. فکر نمی‌کنم نتایج ما قابل انتقاد باشد و به نظر من عالی نتیجه گرفتیم. امیدوارم مقابل پیکان بتوانیم این روند را ادامه دهیم و جایگاه‌مان را در جدول بهبود ببخشیم. باتوجه به بازی‌هایی که داشتیم خوب بودیم.

مربی ذوب‌آهن درباره گل نزدن این تیم و مشکل خط حمله‌شان عنوان کرد: ما روی سعید باقرپسند حساب می‌کردیم اما متاسفانه مصدوم شد و مجبور شدیم محمدرضا سلیمانی را اضافه کنیم اما از نظر بدنی آماده نبود. اکنون تازه به شرایط خوبش رسیده است. داریم کار می‌کنیم تا بتوانیم مشکل گلزنی را حل کنیم. ما دفاعی بازی نمی‌کنیم. درست است خوب دفاع می‌کنیم اما بازی دفاعی ارائه نمی‌دهیم. درست است گل زده کمی داریم اما تعداد گل خورده بسیار پایینی هم داریم.

او اضافه کرد: البته امسال همه بازی‌ها سخت است اما با یک پیروزی به شرایط ایده‌آلی می‌رسیم. دارکو بیدوف را هم جذب کردیم که قبلا در ذوب‌آهن عملکرد خوبی داشت. او را آوردیم تا بتوانیم از تجربیاتش استفاده کنیم. البته او اکنون از نظر بدنی در شرایط ایده‌آلی نیست اما رفته به رفته شرایط بدنی‌اش بهتر می‌شود و به ما کمک خواهد کرد.

نوری درباره کار با مهدی تارتار و اولین تجربه مربی‌گری‌اش عنوان کرد: خیلی خوشحالم که با تارتار و مجموعه ذوب‌آهن کار می‌کنم. مهدی تارتار پیش از این مربی من بود و چیزهای زیادی از او یاد می‌گیرم. امیدوارم در ادامه مسیر بتوانم به او کمک و از تجربیاتش استفاده کنم. تارتار جزو سه مربی برتر کشور است و من خوشحالم دارم با او کار می‌کنم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.