چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱

ساوت گیت: مسئولیت عملکرد وحشتناک انگلیس با من است

ساوت گیت: مسئولیت عملکرد وحشتناک انگلیس با من است

سرمربی انگلیس که پس از شکست یک بر صفر شب گذشته تیمش مقابل ایتالیا توسط هواداران هو شد، گفت: مسئولیت عملکرد وحشتناک انگلیس با من است.

به گزارش ایران ورزشی، نتایج ضعیف تیم ملی انگلیس حریف ایران در جام‌جهانی در لیگ ملت‌های اروپا همچنان ادامه دارد و سه شیرها دیشب با شکست یک صفر مقابل ایتالیا، سقوط ‌شان به سطح B مسابقات قطعی شد.

انگلیس با ۲ امتیاز از ۵ بازی در رده چهارم گروه ۳ سطح A پایین‌تر از مجارستان، ایتالیا و آلمان قرار دارد و در فاصله یک هفته تا پایان مرحله گروهی، فصل آینده در سطح B حاضر خواهد بود.

فینالیست‌ یورو ۲۰۲۰ برای اولین بار از سال ۱۹۹۲، ۵ بازی را بدون پیروزی پشت سر گذاشته‌ و سه شیرها ۴۵۰ دقیقه است که در جریان بازی گل نزده‌اند که بدترین عملکرد آنها در ۲۲ سال اخیر است.

پس از کسب این نتایج، ساوت گیت، هو شدن از سوی هواداران انگلیس که در سن سیرو حضور داشتند را « واکنش احساسی قابل درک» عنوان کرد.

او که پس از شکست ۴-۰ انگلیس مقابل مجارستان در ماه ژوئن، از سوی هواداران انگلیس مورد انتقاد زیادی قرار گرفته،  اذعان کرد که با نزدیک شدن به قطر ۲۰۲۲، وضعیت سه شیرها ایده آل نیست.

بازی روز دوشنبه لیگ ملت‌ها مقابل آلمان در ومبلی آخرین بازی انگلیس قبل از بازی اول آنها در جام‌جهانی مقابل ایران است.

ساوت گیت گفت: ما در یک روند بد از نتایج بد هستیم. این وظیفه ماست که آن را درست کنیم. تنها راه برای انجام این کار این است که به آنچه باور داریم پایبند باشیم، به آنچه که در تورنمنت‌های قبلی ما را به موفقیت رسانده است، پایبند باشیم و در نهایت بازیکنان باید واقعاً محکم بمانند.

سرمربی تیم ملی انگلیس اظهار داشت: انتقادات زیادی وجود خواهد داشت اما متوجه من خواهد بود و این کاملاً خوب است. این وظیفه من است که این فشار را برای تیم تحمل کنم.

ساوت گیت البته در ادامه بازی شاگردانش پرداخت و گفت: برای من سخت است که نسبت به بازی تیمم انتقاد کنم. ما مالکیت توپ بیشتر، شوت‌های بیشتر و شوت‌های بیشتری به سمت دروازه داشتیم. در زمان زیادی خوب بازی کردیم اما در لحظه تعیین کننده از نظر دفاعی خوب نبودیم.

وی افزود:  فکر می‌کنم  در بازی با ایتالیا نکات مثبت زیادی وجود داشت، از نظر فردی عملکرد خوبی داشتیم و فکر می‌کنم که تیم در مسیر درست گام بر می‌دارد اما کاملاً درک می‌کنم که به دلیل نتیجه این بازی، این مسیر دیده نشود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.