شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱

اوضاع قهرمان جهان جالب نیست

اوضاع قهرمان جهان جالب نیست

تیم ملی فرانسه در خانه دانمارک 0-2 مغلوب شد تا در رده سوم گروه خود در لیگ ملت های اروپا قرار بگیرد.

به گزارش ایران ورزشی، قهرمان دوره قبلی این تورنمنت در سال جاری اصلا عملکرد خوبی نداشت و امشب نیز در آخرین بازی در خانه دانماک با دو گل شکست خورد. در این گروه کرواسی با برتری برابر اتریش، به عنوان صدرنشین راهی نیمه نهایی لیگ ملت های اروپا شد.

تیم ملی فرانسه بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی و روی پاس آنتوان گریزمان بود که کیلیان امباپه می توانست گل اول را به ثمر برساند، اما ضربه این بازیکن با عکس العمل کسپر اشمایکل همراه شد.
اما در ادامه دانمارک کنترل بازی را در دست گرفت و در اواسط نیمه اول به گل رسید. روی ارسال زمینی و تماشایی دامسگارد از سمت چپ بود که کسپر دالبرگ در مقابل دروازه و در موقعیتی تک به تک صاحب فرصت شده و با ضربه ای دقیق گل اول دانمارک را به ثمر رساند.

اما این تیم پنج دقیقه بعد به گل دوم نیز رسید. پاس رو به عقب توماس دلینی از درون محوطه با ضربه والی و دقیق اسکوف السن به گوشه دروازه فرانسه همراه شد و دانمارک توانست 0-2 از حریفش پیش افتد.

در دقایق ابتدایی نیمه دوم تیم ملی فرانسه می توانست از روی یک موقعیت ایستگاهی به گل برسد، اما ضربه زمینی گریزمان را در آستانه ورود به دروازه، کسپر اشمایکل مهار کرد.

دقایقی بعد و با حرکت گریزمان بود که تیم ملی فرانسه صاحب بهترین فرصت برای زدن گل تساوی شد، اما کیلیان امباپه در موقعیتی تک به تک ضربه خوبی به توپ نزد و اشمایکل باز هم موفق ظاهر شد. 

در ادامه تیم ملی دانمارک به خوبی از گل های زده خود دفاع کرده و در نهایت با همان دو گل موفق به شکست فرانسه شد.

 

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.