چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱

کی روش حواشی را جمع کرد

همدانی: اگر ساپینتو خودش را کنترل کند، روزهای خوبی برای استقلال پیش‌بینی می‌کنم

همدانی: اگر ساپینتو خودش را کنترل کند، روزهای خوبی برای استقلال پیش‌بینی می‌کنم

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: اگر ساپینتو از حواشی دور باشد، روزهای خوبی را برای استقلال پیش‌بینی می‌کنم.

به گزارش ایران ورزشی؛ ستار همدانی پیشکسوت فوتبال در گفت‌وگو با ایلنا، درباره بازگشت کارلوس کی‌روش اظهار داشت: با حضور کی‌روش حواشی که در تیم ملی ایجاد شده بود، جمع خواهد شد. دراگان اسکوچیچ نیز برای تیم ملی زحمت کشید و به عنوان یک ایرانی از او تشکر می‌کنم.

وی با اشاره به دیدارهای دوستانه تیم ملی در اتریش افزود: بازی‌های تدارکاتی با اروگوئه و سنگال دستاورد خوبی برای تیم ملی خواهد داشت. بازی اروگوئه نزدیک به آمریکا است و با بردی که در این دیدار به دست آوردیم بازیکنان با روحیه خوب به مصاف سنگال خواهند رفت.

پیشکسوت فوتبال کشورمان در رابطه با شانس صعود تیم ملی با حضور کی‌روش خاطرنشان کرد: هیچ وقت نباید ناامید باشیم اما برای صعود باید برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشیم. ما 5،6 ماه از زمان‌مان را به راحتی از دست دادیم که می‌توانست برای ما خروجی خوبی داشته باشد. متأسفانه این زمان از دست رفت اما از حالا هم می‌تواند برای اتفاقات خوب برنامه‌ریزی کرد.

همدانی در خصوص شرایط استقلال نیز خاطر نشان کرد: مدیریت مصطفی آجورلو ثبات خوبی به مجموعه باشگاه داده است. روحیه حق‌طلبی و انرژی بسیار خوبی ایجاد شده است و تیم کار را پیش می‌برد. اگر ریکاردو ساپینتو خودش را کنترل کند و از حواشی دور باشد و روی مسائل فنی تمرکز کند، روزهای خوبی را برای استقلال پیش‌بینی می‌کنم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.