چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱

تاج در تمرین تیم نوجوانان وعده داد

تاج در تمرین تیم نوجوانان وعده داد

فدراسیون فوتبال به دنبال افزایش امکانات کمپ تیم‌های ملی است.

به گزارش ایران ورزشی، مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال، این موضوع را بعد از حضور در تمرین تیم نوجوانان اعلام کرد. تیمی که تا چند روز دیگر در مرحله مقدماتی جام ملت‌ها و انتخابی جام جهانی حاضر می‌شود.

مهدی تاج، در جمع بازیکنان تیم نوجوانان ایران گفت: خوشبختانه برنامه‌ریزی مناسبی برای تیم‌های ملی رده پایه انجام شده و نتایج خوبی نیز بدست آمده است. تیم ملی جوانان در مسابقات مقدماتی آسیا سه پیروزی کسب کرد و قاطعانه راهی مرحله نهایی شد. شما نیز اردوهای خوبی داشتید و به ازبکستان و ژاپن اعزام شدید که آماده‌سازی بسیار مناسبی برای شما بود.

رییس فدراسیون فوتبال در جمع بازیکنان تیم نوجوانان ادامه داد: اکنون در مرکز ملی فوتبال شرایط خوبی برقرار است، اینجا کمپ مجهزی داریم که در مقایسه با برخی‌ کشورها نقطه عطف مهمی برای فوتبال ما به شمار می‌رود. البته که به دنبال افزایش امکانات آن نیز هستیم. در این اردو تحت مدیریت و برنامه کادرفنی از تمام لحظات بهره ببرید. اطمینان دارم که در مسابقات مرحله مقدماتی در قرقیزستان نمایش خوبی خواهید داشت و با اقتدار راهی مرحله نهایی می‌شوید. ما نیز هرگونه حمایتی که لازم باشد، انجام خواهیم داد.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.