چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱

پایان قهر و دلخوری قلعه‌نویی و پیروانی

پایان قهر و دلخوری قلعه‌نویی و پیروانی

یکی از اتفاقات جالب دیدار تدارکاتی پرسپولیس و گل‌گهر سیرجان پایان قهر و دلخوری قلعه‌نویی و پیروانی بود.

به گزارش ایران ورزشی، پرسپولیس در شرایطی در آخرین دیدار تدارکاتی خود مقابل گل‌گهر در استادیوم آزادی قرار گرفت و با تک گل محمد عمری به برتری دست یافت که این بازی حواشی جالبی نیز داشت.

امیر قلعه نویی و افشین پیروانی که مدت‌ها بود به دلیل اختلافات فوتبالی با یکدیگر قهر بودند و در تقابل‌هایی که طی این مدت داشتند، سعی می‌کردند با هم برخورد نداشته باشند، در نهایت با هم آشتی کردند.

سیامک قلیچ‌خانی زمینه‌ساز این آشتی‌کنان ویژه در استادیوم آزادی و در خلال دیدار دو تیم پرسپولیس و گل‌گهر بود که با درخواست وی و حضور امیر قلعه‌نویی، این مراسم با گفتگویی بین طرفین و خوش و بش و پایان کدورت‌ها همراه شد.

اختلاف سرپرست و مدیر تیم پرسپولیس با امیر قلعه‌نویی از دیدار انجام نشده در اصفهان و مقابل سپاهان در دوره مربیگری قلعه‌نویی استارت خورده بود. جایی که بعد از تاخیر سپاهان در ورود به زمین، پیروانی تیم را به سمت اتوبوس و خروج از استادیوم هدایت کرد. قلعه نویی با جملاتی تند در گفتگوی تلویزیونی‌اش به پیروانی تاخت که البته از سوی پیروانی نیز بی‌جواب نماند.

این ماجراها و ادامه آن باعث قهر چند ساله بین طرفین طی این مدت شده بود که در نهایت بازی تدارکاتی پرسپولیس و گل‌گهر باعث پایان یافتن این ماجرا شد.

 

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.