دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱

اسماعیل نژاد به پاس گرگان ملحق شد

اسماعیل نژاد به پاس گرگان ملحق شد

به نظر می‌رسد امین اسماعیل نژاد در این فصل برای پاس گرگان به میدان خواهد رفت.

به گزارش ایران ورزشی، بعد از اتمام هفته اول رقابت‌های لیگ برتر والیبال ایران هنوز وضعیت امین اسماعیل نژاد مشخص نیست. با توجه به مدت زمان باقی مانده از خدمت سربازی این بازیکن، او باید در این فصل برای پاس گرگان به میدان برود اما اخیراً اخباری پیرامون احتمال حل شدن مشکل او پیوستن این بازیکن به پیکان مطرح بوده است.

سرمربی پاس گرگان یعنی عیسی سنگدوینی در مصاحبه ای که با تسنیم انجام داده تاکید کرده که آنها منتظر صدور کارت بازی امین اسماعیل نژاد هستند. او گفت: سرمربی تیم والیبال پاس گرگان در مورد حضور امین اسماعیل‌نژاد، ستاره تیم ملی والیبال در تیم پاس گرگان گفت: منتظر صدور کارت بازی این بازیکن هستیم. اسماعیل‌نژاد، یک قهرمان ملی است و فدراسیون والیبال قصد دارد برای حفظ این بازیکن از نظر کیفی و تامین مالی تلاش کند. ما  نیز مطابق قانون رفتار خواهیم کرد.
️ 
مسئولان بهتر بود به جای تمرکز روی اسماعیل‌نژاد به دنبال یک اسپانسر قوی برای تیم پاس می‌گشتند. ما برای حمایت از والیبالیست‌های سرباز، شرایط خوبی در حد توان‌مان مهیا کرده‌ایم اما دوست داشتیم با حمایت مسئولان، امکانات بیشتری در اختیار آنها قرار می‌دادیم.

از طرف دیگر پیگیری‌های ما نیز حکایت از آن دارد که کارهای انتقال امین اسماعیل نژاد به پیکان تقریباً به بن بست خورده و با توجه به صحبت‌های سرمربی پاس گرگان نیز می توان گفت که ستاره تیم ملی والیبال ایران در لیگ ملت های اخیر در فصل پیش رو برای پاس گرگان به میدان خواهد رفت مگر اینکه طی هفته‌های آتی اتفاق دیگری رخ دهد.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.