دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱

حیدری: علت شلوغ کاری و جنجال‌ها نیمکت گل گهر بود

حیدری:  علت شلوغ کاری و جنجال‌ها نیمکت گل گهر بود

مربی تیم فوتبال استقلال می‌گوید نیمکت تیم گل‌گهر باعث شلوغ‌کاری و جنجال‌ها بود.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از باشگاه استقلال، خسرو حیدری مربی تیم فوتبال استقلال، درباره پیروزی ۲ بر یک آبی‌پوشان پایتخت برابر گل‌گهر در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال، اظهار کرد: فکر می‌کنم بازی سختی بود. گل‌گهر تیم بسیار خوبی است. ما می‌دانستیم بازی کردن در سیرجان مقابل گل‌گهر سخت است. روند خوبی از چند بازی قبل داشتیم که بعد از مسابقه با نساجی، لیگ تعطیل شد و از طرفی زمانی به دست آوردیم که مربی بیشتر با بازیکنان کار کند ولی توقف بازی‌ها هم کار را سخت کرد تا به شرایط بازی برگردیم. به بازیکنان گفتیم که باید مانند بازی با نساجی عطش داشته باشیم تا سه امتیاز را بگیریم. دیدید که تیم ما حرفه‌ای بازی کرد و می‌شد گل‌های بیشتری هم بزنیم.

وی در پاسخ به سوالی درباره اتفاقات پایان بازی گفت: در ابتدای این بازی آقای ساپینتو با قلعه‌نویی خوش و بش بسیار خوب و گرمی داشت. حتی ساپینتو به قلعه‌نویی گفت که خیلی به شما احترام می‌گذارم و حتما بازی خوبی می‌شود. دیدید که ساپینتو بیشتر دقایق مسابقه روی نیمکت بود و خیلی کم کنار خط آمد. معلوم بود که می‌خواهد آرامش و تمرکز داشته باشد. بارها دیدم که نیمکت آن‌ها با داور چهارم مشاجره می‌کرد و داور بارها به آن‌ها تذکر داد. بین دو نیمه هم نیمکت حریف با داور صحبت کرد. الهویی به داور گفت که ساپینتو به پرتغالی توهین می‌کند ولی من واقعا این را ندیدم و این یک ادعای نادرست و کذب است. در اواخر نیمه دوم یک پنالتی واضح به نفع ما اعلام شد و همه کارشناسان هم آن را تایید کردند. نمی‌دانم چرا نیمکت حریف ۷۰ متر وارد زمین شد تا تصمیم داور را عوض کند. حتی آن زمان هم ساپینتو از محل مربیان خارج نشد. از خود داور هم سوالم این است که چرا ساپینتو اخراج شد؟ او به دلیل اخراج نادرستش عصبی شد. ما هنوز هم نمی‌دانیم چرا او اخراج شد. از قلعه‌نویی تشکر می‌کنم. او مثل ساپینتو به داور اعتراض نمی‌کرد ولی نیمکت گل‌گهر زیاد به داور اعتراض می‌کرد.

حیدری اضافه کرد: من در زمان اتفاقات اواخر مسابقه، نزدیک صحنه‌ها بودم و همه چیز را دیدم. ساپینتو کاری انجام نداد که مستحق کارت قرمز باشد، بلکه دلیل شلوغی‌ها، تحریکات نیمکت نشینان گل گهر بود. آن‌ها نه تنها از نیمکت خودشان به سمت نقطه کرنر آمدند و به داور و کمک اعتراض کردند، بلکه مقابل نیمکت ما هم تجمع کردند و باعث تحریک تیم ما شدند. اگر نیمکت گل‌گهر به تصمیم درست داور احترام می‌گذاشت، هیچ کدام از این اتفاقات نمی‌افتاد. ساپینتو دلیلی برای اعتراض نداشت زیرا تیمش در دقایق پایانی، صاحب ضربه پنالتی شد و هیچ نیازی به اعتراض نداشت. نیمکت تیم گل گهر باعث شلوغ کاری و جنجال‌ها بود و آن‌ها نه تنها به سرمربی ما اتهام کذب زدند، بلکه بعد از بازی هم از ادبیات بسیار زشت و ناپسندی استفاده کردند که بی احترامی کامل بود و انتظار چنین رفتاری را نداشتم.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.