یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱

کنفدراسیون فوتبال آسیا با بخشش وحید امیری و احسان پهلوان موافقت نکرد

کنفدراسیون فوتبال آسیا با بخشش وحید امیری و احسان پهلوان موافقت نکرد

با اعلام مدیر امور بین الملل پرسپولیس، کنفدراسیون فوتبال آسیا با بخشش وحید امیری و احسان پهلوان موافقت نکرده است

به گزارش ایران ورزشی، امیرعلی حسینی درباره جلسات باشگاه پرسپولیس برای حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا به برنامه تهران ورزشی رادیو تهران گفت:
کارگروهی به ریاست سمیعی و تحت نظر پیروانی، گل‌محمدی و شکوری برگزار می‌شود که لیست اولیه ویزا برای بازیکنان و کادر فنی، لیست روزانه و ساعات وعده‌های قضایی را اعلام کردیم و باید زمان تمرینات را مشخص کنیم. دو بار قبل از سفر، یک بار در فرودگاه و هر سه روز یک بار در قطر هم تست کرونا خواهیم داشت.
حسینی درخصوص صدور ویزا برای فیزیوتراپ جدید پرسپولیس گفت:
بله او مشکلی برای سفر به قطر ندارد.
مدیر امور بین‌الملل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که این باشگاه با عوامل برگزاری مسابقات در دوحه در تماس است یا خیر گفت:
ما تماس‌های غیررسمی داریم، اما مکاتبات رسمی ما با کنفدراسیون فوتبال آسیاست.
حسینی درخصوص تعداد میهمان‌های پرسپولیس در این مسابقه گفت:
طبق اعلام AFC، هیئت تیم‌ها نباید بیشتر از 60 نفر باشند. هر تیمی می‌تواند نام 35 بازیکن را ثبت کند و 20 نفر کادر فنی هم باید آی‌دی کارت بگیرند. علاوه بر آن یکی دو نفر از اعضا و نیز اعضای تدارکات، بدون آی‌دی کارت هستند. مجموع همه این اعضا به 60 نفر می‌رسند.
حسینی در پاسخ به این پرسش که آیا نفرات اضافه‌ای به قطر خواهند رفت یا خیر گفت:
این مسابقه یک رویداد منحصر به فرد است که باید پوشش رسانه‌ای خوبی از آن شود. وظیفه داریم برای اصحاب رسانه هم آی‌دی کارت بگیریم. طبق الزام AFC، این 60 نفر باید در لیست باشند که وجود آنها برای هر مسابقه الزامی است.
مدیر امور بین‌الملل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه این باشگاه، لیست جدیدی ارائه می‌کند که پذیرفتن آن بر عهده کنفدراسیون فوتبال آسیاست گفت:
این 60 نفر در حباب پزشکی خواهند بود که فقط باید در هتل، زمین تمرین یا زمین مسابقه باشند. اگر کسی از این حباب خارج شود، نمی‌تواند به سایر اعضا اضافه شود. ما هم لیست لازم برای ویزا و آی‌دی کارت را ارائه می‌کنیم.
حسینی در مورد تناوب برگزاری کارگروه فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت:
اعضا هر چند روز یک بار دور هم جمع می‌شوند. جلسات روزانه‌ای هم برگزار می‌شود و امروز (شنبه) هم نشستی با سمیعی و شکوری داشتیم. رهنمودهای سمیعی را گرفتیم و گل‌محمدی لیست اتاق‌بندی و ساعت‌بندی را به ما ارائه می‌کند. مسائل دیگر را هم هماهنگ می‌کنیم و احتمالاً این سفر با پرواز چارتر انجام می‌شود. نامه‌نگاری کردیم هتلی که می‌خواهیم در آن ساکن شویم، درسطح این رویداد باشد تا مشکلات دفعه قبلی را نداشته باشیم.
حسینی در خصوص وضعیت عیسی آل‌کثیر و محرومیت وحید امیری و احسان پهلوان در همراهی سرخپوشان در فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: 
دو بار نامه‌نگاری کردیم، اما جواب خوبی نشنیدیم و با آن موافقت نکردند. چون وقتی قانونی نوشته می‌شود، اجرا می‌شود و ما تلاش خود را کردیم. متأسفانه امیری دو کارت زرد دارد و احسان پهلوان که کارت قرمز داشت، از حضور در فینال محروم هستند.
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.