پنج شنبه ۳ فروردین ۱۴۰۲

انتقاد تند اسطوره فوتبال فرانسه از امباپه

انتقاد تند اسطوره فوتبال فرانسه از امباپه

تیری آنری، رفتار اخیر کیلیان امباپه را مورد انتقاد قرار داده است.

تنها چند ماه از تمدید قرارداد کیلیان امباپه با پاری سن ژرمن سپری شده و باز هم شایعاتی در مورد جدایی این بازیکن شنیده می شود. عدم بازی در پست مورد علاقه و رابطه بد با ستاره های دیگر، از دلایل اصلی عدم رضایت کیلیان امباپه از ماندن در پاری سن ژرمن است. اما تیری آنری به انتقاد از رفتار این ستاره جوان پرداخته و تاکید کرد هر بازیکنی باید تحت فرامین سرمربی خود باشد.

تیری آنری گفت: "هیچ کس دوست ندارد در معرض چیزی قرار بگیرد که در آن مهارت ندارد و کیلیان امباپه نیز همینگونه است، همین. اما چیزی بزرگتر نیز در این میان به نام باشگاه وجود دارد. اما آیا پاری سن ژرمن به او این احساس را داده که باشگاه مهمترین موضوع است؟ آن‌ها کجا این کار را کرده اند؟

در مورد داستان خودم صحبت خواهم کرد. من دوست نداشتم در بارسلونا در پست وینگر بازی کنم و از آن متنفر بودم، اما باید این کار را برای تیم انجام می دادم. حتی من نشنیدم که کسی بگوید چه کار بزرگی کردی و حاضر به بازی در سمت چپ آنهم در خدمت دیگر بازیکنانی که سابقه بین المللی و گل های کمتری نسبت به تو داشتند، شده ای.
در نهایت، تنها یک قانون وجود دارد، اگر سرمربی از شما کاری بخواهد، باید آن را به نفع تیم انجام دهید و اینگونه تیم برنده می شود. باز اگر تیم شکست می خورد، من حداقل این حرف را درک می کردم."

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.