سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱

رونالدو: هیچ تمایلی برای دیدنِ قهرمانی مسی ندارم

رونالدو: هیچ تمایلی برای دیدنِ قهرمانی مسی ندارم

رونالدو نازاریو اسطوره برزیلی، طی مصاحبه ایی عنوان کرده با وجود اینکه لیونل مسی لیاقت قهرمانی در جام جهانی را دارد اما به هیچ وجه دلش نمی خواهد این اتفاق عملی شود.

کمتر از یک ماه تا شروع جام جهانی 2022 باقی مانده و دو تیم آرژانتین و برزیل که رقابتی تاریخی چه در این تورنومنت چه در رقابت های کوپا آمه ریکا با یکدیگر دارند از مدعیان اصلی کسب این جام هستند.
هر دو تیم در وضعیتی عالی به سر می برند و طی سالیان اخیر، با روندی کاملا صعودی و رو به رشد، خودشان را مهیای حضوری پر قدرت در این رقابت ها می کنند.

در همین راستا روزنامه گاردین با رونالدوی اورجینال مصاحبه ایی انجام داده که در آن اعتراف می کند طاقت قهرمانی مسی و آرژانتین در جام جهانی را ندارد.

رونالدو در پاسخ به این سوال که آیا مایل است قهرمانی مسی در جام جهانی را ببیند با چاشنی طنز گفته که :
'' اگر او برای تیم ملی اسپانیا بازی می کند بله. مشکلی ندارم! "
او در ادامه گفت :
" رقابت بین برزیل و آرژانتین بسیار بزرگ است و ما در طول تاریخ، در عین احترامی که برای یکدیگر قائل بودیم نبردهای باورنکردنی با یکدیگر داشته ایم و این نکته ایی دوست داشتنی در جهان فوتبال محسوب می شود.
اما قهرمانی آرژانتین در این رقابت چیزی نیست که در تخیلات من بگنجد. "

در ادامه خبرنگار پرسید که آیا مسی لیاقت این قهرمانی را دارد؟
" البته که دارد. من مسی را دوست دارم اما حمایتی از او نمی کنم. مطمعنا او این قضیه را درک می کند و اطمینان دارم که او هم همین احساس متقابل را نسبت به ما دارد. "

تیم ملی برزیل درست 20 سال قبل با درخشش ستاره بی بدیل آن روزهایش که همین رونالدو نازاریو بود، موفق شد در خاک ژاپن پنجمین عنوان قهرمانی را با برزیل کسب کند و آنها امید دارند با درخشش بازیکنانی نظیر نیمار و وینیسیوس، ششمین ستاره بر روی لوگوی سلسائو حک شود.
همچنین آرژانتینی ها، با عملکردی فوق العاده تا اینجای کار به دنبال جبران فینال 2014 و کسب عنوان قهرمانی در این تورنومنت هستند تا پایانی دراماتیک برای مسی در این رقابت ها رقم بخورد.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.