سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲

پابلو ماری: یک نفر را جلوی چشمم با چاقو کشتند!

شوک مرگبار برای پابلو ماری!

شوک مرگبار برای پابلو ماری!

پابلو ماری، مدافع آرسنال که به صورت قرضی در مونزا بازی می‌کند، دیروز در میلان مورد حمله با چاقو قرار گرفت. او امروز در یک مصاحبه شرکت و درباره جزئیات حادثه صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، دیروز دنیای فوتبال با گزارشی از شهر میلان در شوک فرو رفت. در این شهر فردی ناشناس با چاقو به حاضران در یک سوپرمارکت حمله کرد و اعلام شد پابلو ماری، مدافع آرسنال که این روزها به صورت قرضی در مونزا بازی می‌کند، از جمله مصدومین حادثه بوده است.

گزارشها حاکی است پابلو ماری که مورد اصابت چاقو قرار گرفته امروز در شهر میلان تحت عمل جراحی قرار می‌گیرد ولی شرایط او پایدار است و نگرانی‌ای بابت سلامتی‌اش وجود ندارد.

ماری امروز در مصاحبه‌ای با روزنامه ایتالیایی گاتزتا دلواسپورت صحبت کرد و جزئیاتی درباره حادثه فاش کرد. مدافع مونزا در این مصاحبه گفت:" من واقعا خوش‌شانس بودم چون به چشم خودم دیدم که یک نفر جلوی چشم‌هایم جان داد".

به گزارش این روزنامه مدافع اسپانیایی با ضربه چاقو از ناحیه کمر مصدوم شده ولی مصدومیت او جدی نیست. ماری امروز در بیمارستانی در میلان از ناحیه کمر جراحی خواهد شد تا آسیب وارد شده به عضلات او معالجه شود.

آدریانو گالیانی، مدیر باشگاه مونزا، هم درباره شرایط این مدافع اسپانیایی گفت:" پابلو بی‌نظیر است. با وجود حادثه وحشتناکی که برایش پیش آمده بود آنقدر روحیه داشت که با من شوخی می‌کرد و گفت روز دوشنبه سر تمرین خواهد بود. من سلام رئیس باشگاه، سیلویو برلوسکونی، را به او رساندم. هم‌تیمی‌های پابلو هم می‌خواستند امروز برای عیادت به بیمارستان بیایند که امکانش نبود".

 

 

 

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.