سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲

شکست نخوردن، هدف اول فرهاد

شکست نخوردن، هدف اول فرهاد

اوج درخشش مجیدی، بازی تیمش مقابل النصر است که شاگردان او پس از 3 بار بازشدن دروازه با 5 گل کامبک درخشانی را مقابل این تیم رقم زدند.

امیررضا همایون
خبرنگار ورزشی


فرهاد مجیدی موفق‌ترین سرمربی حال حاضر فوتبال ایران است. او که پس از قهرمانی بدون شکست استقلال به پیشنهاد الاتحاد کلبا پاسخ مثبت داد و برای ادامه کارش در دنیای مربیگری به امارات رفت. مجیدی اما پیش از رفتن به امارات در 3 مقطع مختلف هدایت آبی‌پوشان پایتخت را برعهده داشت. مجیدی در مجموع 85 بار روی نیمکت استقلال نشسته و در مجموع 9 بازی را واگذار کرده. آماری که نشان‌دهنده این است که تیم‌های تحت هدایت مجیدی برخلاف پست او در دوران بازیگری به‌دنبال نخوردن گل و بهتر بگوییم شکست نخوردن هستند. سبکی که البته در فوتبال روز جهان توسط بسیاری از مربیان مورد استفاده قرار می‌گیرد و تنها مخصوص به اسطوره سابق استقلال نیست. آنچه نشان‌دهنده بلوغ فکری مجیدی در دنیای مربیگری است.
او با همین فلسفه در امارات مربیگری می‌کند. اوج درخشش مجیدی در این فصل به بازی تیمش مقابل النصر بازمی‌گردد که شاگردان مجیدی پس از 3 بار بازشدن دروازه با 5 گل کامبک درخشانی را مقابل این تیم رقم زدند. نتیجه‌ای که باعث افزایش تمجید‌های کارشناسان فوتبال امارات از مجیدی شده. فرهاد مجیدی در این فصل با اتحاد کلباء، 8 مسابقه در لیگ امارات برگزار کرده و موفق به کسب 14 امتیاز شده. این تعداد امتیاز تا به امروز در تیم اتحاد کلباء بی‌سابقه بوده. نکته‌ای که ما را به ماندگاری مجیدی در امارات امیدوار می‌کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.