شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱

عصبانیت صلاح؟ او اگر پس از تعویض لبخند بزند یعنی یک جای کار می لنگد

یورگن کلوپ: لیورپول به آفساید زیربغل و لوگوی باشگاه عادت کرده است

یورگن کلوپ: لیورپول به آفساید زیربغل و لوگوی باشگاه عادت کرده است

سرمربی آلمانی از وضعیت مصدومان تیمش می گوید.

به گزارش ایران ورزشی، برایتون مقابل لیورپول در یک دیدار پرهیجان مقابل هم صف آرایی کردند و در روزی که لیورپول ها 2 بار به واسطه VAR گل های شان مردود شد، پنالتی پاسکال گروس بازی را در دقیقه 3+90 بازی را به تساوی کشاند. یورگن کلوپ در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد و مطالبی را عنوان کرد.

  • گل صلاح

 من ندیدم اما آنالیزور های ما گفتند خیلی میلی متری بود، به نظرم پای صلاح در آفساید قرار داشت. به هر حال ما به آفساید با زیربغل و لوگوی باشگاه عادت کرده ایم. پنالتی آن ها به نظرم درست بود بله.

  • روند مسابقه

 عملکرد بازیکنانم خیلی خوب بودند و همانطوری که باید بازی کردند؛ به آنها افتخار می کنم. در نیم ساعت اول کمی کارمان سخت بود اما همان نیمه اول اوضاع را رو به راه کردیم. نیمه دوم دیگر آن سختی ها را نداشتیم اما کمی از لحاظ انرژی کم آوردیم و مجبور شدیم عقب بنشینیم. در صحنه های هر سه گل مان عالی عمل کردیم، هر چند که دوتای شان مردود شدند. اما به هر حال گاهی اوقات مواقع سختی پیش می آیند.

  • گل ژوتا

 ژوتا؟ گل خوبی بود. از نظر من 3 مهاجم جلویی مان کنار هم بازی  به شدت خوبی ارائه دادند.

  • عصبانیت صلاح پس از تعویض

 عصبانیت صلاح؟ اگر روزی ببینم که او با لبخند زمین بازی را ترک می کند، می فهمم که یک جای کار می لنگد. کاملا او را درک می کنم؛ 10-12 روز به خاظر کرونا دور از میادین بود و 60 پس از آن 60 دقیقه بازی کرد و بعد سه روز دوباره بازی کرد. پس ما باید مراقب باشیم، می دانم که او خوشش نمی آید اما همین که هست.

  • مصدومیت جیمز میلنر

 جیمز میلنر مصدومیت همسترینگ دارد؟ بله تبریک می گویم

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.