یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹

در انتظار اولین نمایش دروازه‌بان تیم ملی

بیرانوند شش هفته در حسرت بازی

بیرانوند شش هفته در حسرت بازی

بیرانوند آخرین بار در لیگ برتر در بازی برابر پیکان به میدان رفت که با برتری سه بر یک سرخ‌ها به پایان رسید و بعد از این دیدار راهی بلژیک شد و از آن زمان نتوانسته در هیچ بازی رسمی به میدان برود.

در انتظار اولین نمایش دروازه‌بان تیم ملی

آنتورپ در هفته ششم لیگ بلژیک به دیدار یوپن رفت و به تساوی دو بر دو رسید. در این دیدار نیز علیرضا بیرانوند روی نیمکت ذخیره‌ها قرار داشت و مجالی برای بازی پیدا نکرد تا دروازه‌بان اول تیم ملی فوتبال ایران همچنان نیمکت‌نشین باشد. بیرانوند آخرین بار در لیگ برتر در بازی برابر پیکان به میدان رفت که با برتری سه بر یک سرخ‌ها به پایان رسید و بعد از این دیدار راهی بلژیک شد و از آن زمان نتوانسته در هیچ بازی رسمی به میدان برود.

آنتورپ قبل از خرید بیرانوند، ژان بوته دروازه‌بان فرانسوی را خرید و اکنون دو دروازه‌بان آماده دارد و کار برای بیرانوند سخت است که بتواند به دروازه تیمش برسد، چرا که دیرتر از این دروازه‌بان به تمرینات تیمش رسید و همین وقفه باعث شد او فعلاً جایی در ترکیب اصلی نداشته باشد. این موضوع سبب شده تا سرمربی آنتورپ نظر مساعدی روی دروازه‌بان ایرانی‌اش نداشته باشد. با این حال بوته در شش دیدار چندان موفق عمل نکرده و ۹ بار دروازه‌اش باز شده است و همین باعث شده تا آنتورپ در رده دهم لیگ قرار بگیرد. شاید این عملکرد باعث شود تا در روزهای آتی فرصت بازی به علیرضا بیرانوند نیز برسد و او بتواند اولین بازی رسمی خود را در اروپا انجام بدهد.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.