سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲

علیرضا دبیر از پولادگر انتقاد کرد

علیرضا دبیر از پولادگر انتقاد کرد

رییس فدراسیون کشتی در نامه‌ای به وزیر ورزش ضمن تاکید بر قانونی بودن برگزاری انتخابات هیات کشتی فارس، شدیدا از محمد پولادگر معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش انتقاد کرد.

به گزارش ایران ورزشی، پس از اقدام مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی در ابطال انتخابات هیات کشتی استان فارس، علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی در نامه‌ای به وزیر ورزش ضمن اشاره به رعایت قانون در برگزاری انتخابات و تاکید بر صحت آن، شدیدا از معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش انتقاد کرد.

دبیر ضمن تشریح روند برگزاری انتخابات هیات کشتی استان فارس، در بخشی از نامه خود خطاب به وزیر ورزش، نوشت: " اینجانب به عنوان رییس مجمع امیدوارم با توجه به اساسنامه فدراسیون کشتی که مورد تایید اتحادیه جهانی کشتی است، این عمل دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها که متاثر از دستورات شخص معاون توسعه ورزش قهرمانی می‌باشد، به عنوان دخالت دولت در فدراسیون‌ها تلقی نگردد.

ای کاش معاون توسعه ورزش قهرمانی به جای سنگ‌اندازی‌های متعدد در مسیر فدراسیون کشتی، در موفقیت‌های پی در پی قهرمانان کشتی نیز عکس‌العملی از خود نشان داده تا حداقل در ظاهر چنین به نظر آید که از این اتفاقات خشنود شده است.

امیدوارم آن وزارتخانه محترم در مورد اصلی ترین معاونت خود یعنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، تصمیمی درست اتخاذ نماید تا ورزش کشور کمتر متضرر گردد. در نهایت اینجانب به عنوان رییس مجمع اعلام می دارم که روند انتخابات هایت کشتی استان فارس کاملا قانونی برگزار گردیده و رییس منتخب این استان می‌بایست با قدرت به کار خود ادامه دهد."

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.