یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱

توماس توخل: مقابل بوردو فاقد کیفیت لازم بودیم؛ باید پاری سن ژرمن متفاوتی را مقابل منچستریونایتد ببینیم

توماس توخل: مقابل بوردو فاقد کیفیت لازم بودیم؛ باید پاری سن ژرمن متفاوتی را مقابل منچستریونایتد ببینیم

توماس توخل، سرمربی آلمانی پاری سن ژرمن، پس از تساوی 2 بر 2 تیمش از هفته دوازدهم لیگ یک فرانسه، عنوان کرد که به هیچ وجه از عملکرد تیمش در مقابل بوردو راضی نیست.

به گزارش ایران ورزشی به نقل از گل، توخل ابراز امیدواری کرد که تیمش مقابل منچستریونایتد، نمایشی متفاوت با آنچه در مقابل بوردو نشان داد را به داشته باشد. او گفت:

ما نمی توانیم بدون تلاش و آنگونه که در نیمه دوم مقابل بوردو بازی کردیم، بازی کنیم. در نیمه اول خوب بودیم و ساده بازی کردیم اما جدیت لازم برای پایان بخشیدن به بازی را نداشتیم و در مناطق مختلف زمین فاقد کیفیت لازم بودیم. ما در نیمه دوم فاقد همه کیفیت ها از جمله تلاش، نظم و ... بودیم، همه چیز. این بازی بدتر از دیدار مقابل موناکو بود. ما فاقد نظم، تلاش و رویکرد مناسب بودیم. معمولا من از تیمم دفاع می کنم اما امروز کاملا با این موضوع مخالفم. نباید در نیمه دوم و پس از بازی با موناکو، به آن شکل امتیاز از دست می دادیم. ما در نیمه دوم باختیم و مسئولیت این مسئله کاملا به عهده همه ما و به طور مشخص من است. باید پاری سن ژرمن متفاوتی را در مقابل منچستریونایتد ببینیم چرا که ممکن نیست در آن سطح اینچنین بازی کنیم. من نمی فهمم که چرا ما مسئولیپ پذیر نیستیم و با جدیت بازی نمی کنیم. با تیمم صحبت خواهم داشت چرا که به هیچ عنوان از نتیجه بازی در نیمه دوم خوشحال نیستم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.