دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱

کامرون 3 - صربستان 3

شیرها به این راحتی رام نمی‌شوند

شیرها به این راحتی رام نمی‌شوند

برخلاف انتظارها اولین بازی از دور دوم گروه G بین دو تیم صربستان و کامرون، یک جدال پرگل و تماشایی از آب درآمد و دو تیم در پایان به نتیجه تساوی رضایت دادند.

به گزارش ایران ورزشی، صرب‌ها بازی را بهتر آغاز کردند اما این کامرونی‌ها بودند که توانستند گل اول را روی یک ضربه ایستگاهی به ثمر برسانند. پس از این گل شاگردان استویکوویچ با تمام توان حمله کردند اما مقاومت کامرونی‌ها در وقت‌های اضافه نیمه نخست شکست و دروازه آن‌‌ها در عرض ۳ دقیقه، ۲ بار گشوده شد تا شاگردان سانگ با شکست به رختکن بروند.

در شروع نیمه دوم باز هم صرب‌ها بازی را خوب شروع کردند و توانستند خیلی زود به گل سوم برسند. گلی که به نظر می‌رسید تیر خلاصی بر پیکر شیرها باشد اما تعویض طلایی سانگ از راه رسید. پس از ورود وینسنت ابوبکر به زمین تاکتیک کامرونی‌ها برای گلزنی تغییر کرد و آن‌ها به جای نفوذ از جناحین، ارسال‌های بلند از خط دفاعی به عمق دفاع صرب‌ها را امتحان کردند. اتفاقی که باعث شد ابوبکر به واسطه آن یک گل بزند و گل تساوی بخش تیمش را هم برای چوپو موتینگ مهیا کند. ولیکوویچ دو بار در آفسایدگیری اشتباه کرد و هر دو بار ابوبکر توانست ضربه سختی به صرب‌ها وارد کند. پس از این گل تلاش شاگردان استویکوویج برای زدن گل چهارم بی‌نتیجه ماند و هر دو تیم در پایان بازی ۱ امتیازی شدند. اتفاقی که باعث شد هر دو تیم هنوز برای صعود به دور حذفی شانس داشته باشند.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.