سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱

پیام تبریک مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران

پیام تبریک مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران

مدیرعامل شرکت سنگ‌آهن مرکزی ایران با صدور پیامی، درخشش تیم هندبال بانوان سنگ آهن بافق که به نمایندگی از تیم ملی زنان ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا شرکت کرده است را تبریک گفت.

به گزارش ایران ورزشی،مدیرعامل شرکت سنگ‌آهن مرکزی ایران با صدور پیامی، درخشش تیم هندبال بانوان سنگ آهن بافق که به نمایندگی از تیم ملی زنان ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا شرکت کرده است را تبریک گفت.
به‌گزارش مرکز روابط عمومی شرکت، مجتبی حمیدیان با صدور پیامی، صعود تیم هندبال بانوان سنگ‌آهن بافق به مسابقات جهانی را تبریک گفت و تداوم موفقیت این تیم را در ادامه مسیر خود از خداوند منان خواستار شد.
در متن پیام مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران آمده است:
موفقیت و پیروزی ، محصول شیرین تلاش سخت و مسیر دشواری بود که شما دختران و بانوان شهرستان بافق به نمایندگی از کشور عزیزمان ایران طی کردید و در عرصه آسیا درخشیدید.
شما بانوان هندبالیست سنگ‌آهن اتفاقی را رقم زدید تا نام ایران اسلامی و شهر بافق در قاره کهن و جهان بارها و بارها روی زبان‌ها جاری و ساری شود.
موفقیت هندبالیست‌های بانوان سنگ‌آهن بافق در صعود به مسابقات جهانی هندبال بانوان جهان نشان از واقعیت‌های مهمی دارد که می‌توان به نقش استعداد وتلاش زنان ایرانی برای نیل به موفقیت از یک طرف و توسعه سرمایه‌گذاری ورزشی و ضرورت توجه به مسوولیت اجتماعی در بنگاه های بزرگ اقتصادی اشاره کرد.
پیروزی های اخیر بانوان ایرانی در هندبال آسیا را به جامعه زنان و مردم ایران تبریک می گویم و از خداوند منان خواستار موفقیت های بیشتر زنان افتخارآفرین و نجیب این سرزمین در عرصه های مختلف هستم.
گفتنی است بانوان هندبالیست ایران در جریان مسابقات قهرمانی آسیا که در کشور کره جنوبی در حال برگزاری است با 3 پیروزی پیاپی در برابر تیم های هند ، ازبکستان و استرالیا موفق به حضور در جمع 4 تیم برتر آسیا شدند و سهمیه حضور در مسابقات جهانی را کسب کردند.

مجتبی حمیدیان
مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.