دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱

ادن هازارد، مهاجم تیم ملی بلژیک؛

ما متحد هستیم

ما متحد هستیم

ادن هازارد گزارشات مربوط به درگیری اش با کوین دی‌بروینه و یان فرتونگن در رختکن بلژیک پس از شکست برابر مراکش را رد کرد.

به گزارش ایران ورزشی، پیروزی خیره‌کننده تیم ملی مراکش مقابل بلژیک با نتیجه 2-0، به وضوح اعصاب تیم روبرتو مارتینز را به هم ریخته است. در واقع درگیری به وجود آمده و حواشی پیرامون این تیم نیز با این شکست تاثیر مستقیم داشته است.

احتمالاً استارت ماجرا جایی کلید خورد که کوین دی‌بروینه پیش از بازی با مراکش اظهار نظری جنجالی را مطرح کرد و گفت که تیم ملی بلژیک برای قهرمانی در جام جهانی بیش از حد پیر است. حالا و بر اساس گزارش رسانه های بلژیکی به نظر می‌رسد که این تنش در اردوی تیم روبرتو مارتینز به اوج خود رسیده و پس از بازی با مراکش و در رختکن بلژیک، ادن هازارد، فرتونگن و دی‌بروینه با یکدیگر درگیر شده اند. برخی گزارش‌ها حاکی از آن بوده که روملو لوکاکو در این بین نقش میانجی را ایفا کرده است.

ادن هازارد پس از انتشار این خبر در نشریه اکیپ امروز در نشستی خبری شرکت کرد تا به شایعات پاسخ بدهد:«هر چه در این رابطه گفته شده اغراق آمیز بوده و بزرگش کرده اند. اصلا اتفاق خاصی نبود. دیروز جلسه ای با حضور روبرتو مارتینز و همه بازیکنان داشتیم و در مورد مسائل زیادی حرف زدیم. دو روز برای بازی بعدی با کرواسی فرصت داریم و باید تلاش کنیم برنده شویم. همه متحد و هم قسم شده ایم تا از گروه صعود کنیم. تا الان اوضاع برای ما خوب پیش نرفته و همه می خواهیم این شرایط را تغییر دهیم. می دانیم که برای پیروزی چگونه باید بازی کنیم. همه با مربی هستیم و چیزی که اهمیت دارد، بازی بعدی است. هیچ بحثی بین بازیکنان و نیز با مربی صورت نگرفته است.»

هازارد ادامه داد:«فکر می کنم به اندازه کافی تیم خوب و باکیفیتی هستیم تا ورق را برگردانیم. مهم این است که مثل یک تیم متحد بازی کنیم. در مقاطع دشوار، کیفیت و توانایی های فردی نیز به کار تیم خواهد آمد. اینکه می گویند با فرتونگن درگیر شدم نیز دروغ است و هیچ مشکلی بین ما نیست.»

احتمال خداحافظی از بازی های ملی:«خیر. قصد خداحافظی ندارم و هیکس از آینده خبر ندارد. فکر نمی کنم در دور گروهی حذف شویم و این آخرین بازی ملی من باشد.»

صحبت با دی‌بروینه:«با کوین در مورد اظهارنظرش حرف زدم ولی بیشتر جنبه شوخی داشت. کوین به این تیم ایمان دارد و اگر اینطور نبود، در جام جهانی حاضر نمی شد.»

هازارد در پایان گفت:«طبیعی بود که پس از شکست برابر مراکش همه بازیکنان عصبانی باشند ولی نه دیگری رخ داد نه چیزی شبیه به این. در مقطع دشواری قرار داریم که شاید دشوارترین مقطعی است که در تیم ملی تجربه کرده ام ولی تیم های بزرگ می دانند چطور از این وضعیت خارج شوند. به همین دلیل باید متحدتر از همیشه باشیم و در زمین پیروز شویم. وقتی برنده می شوید، اعتماد به نفس خود به خود بیشتر می شود. اگر فقط یک گل بزنیم، صعود می کنیم و تمرکز روی همین موضوع است.»

 

 

 

 

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.