دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱

هری کین، کاپیتان تیم ملی انگلیس؛

تورنمنت جام جهانی تازه شروع شده

تورنمنت جام جهانی تازه شروع شده

هری کین، کاپیتان تیم ملی انگلیس، نگرانی ناکامی در گلزنی در این جام جهانی نیست.

به گزارش ایران ورزشی، تیم ملی انگلیس از نظر هجومی در مرحله گروهی فوق العاده ظاهر شده و در سه مسابقه 9 بار موفق به گلزنی شد. اما حتی یکی از این 9 گل نیز سهم هری کین نبود تا بسیاری نگران فرم فعلی این ستاره باتجربه شوند. اما در آستانه دیدار با سنگال، هری کین مدعی شد در شرایط خوبی قرار داشته و قصد دارد در مراحل حذفی نمانیش درخشانی از خود ارائه دهد.

هری کین گفت: "مرحله گروهی فقط راه رسیدن به این مرحله است. البته شما می خواهید در صدر جدول قرار بگیرید، اما حالا انگار یک تورنمنت دیگر آغاز شده و شما باید خود را برای چهار بازی مرحله حذفی آماده کنید و طرز تفکر تیم کاملا متفاوت است. ما در مرحله اول کارمان را به خوبی انجام دادیم، حالا احساس می کنیم موارد مثبت خوبی در تیم وجود دارد و البته در برخی جنبه ها باید پیشرفت کنیم. حالا یک تورنمنت با چهار بازی برای قهرمانی در جام جهانی برای ما آغاز می شود.

من در جام جهانی 2018و  در مرحله گروهی گل‌های زیادی به ثمر رساندم و در ادامه احساس کردم نه فقط از حیث گلزنی، بلکه شاید از نظر عملکرد نیز در ادامه مسابقات دچار افت شدم. بنابراین در رقابت های یورو در سال گذشته تلاش کردم انرژی خود را تقسیم کنم. پس از نظر بدنی فیزیکی وضعیت بهتری قرار گرفتم و این به من کمک می کرد تا در ادامه مسابقات نیز گلزنی کنم.

سال گذشته این روش نتیجه داد و امیدوارم امسال نیز همین اتفاق رخ دهد. اشتباه نکنید، من دوست داشتم تا الان سه یا چهار گل زده باشم و هر مهاجمی چنین هدفی دارد. اما من همچنان احساس می کنم در شرایط خوبی هستم. وقتی در حال گلزنی هستید، کمی شادتر خواهید بود و من می خواهم در هر مسابقه ای موفق به انجام این کار شوم. اما وقتی عاقل تر و با تجربه تر شوید، می دانید که باید صبور باشید و اگر فرصتی ایجاد شود، آماده استفاده از آن باشید."

 

 

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.