دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱

حمل هروئین، زندان و 2 طلاق برای بدترین داور تاریخ!

داوری که خودش را به ورطه سقوط رساند

داوری که خودش را به ورطه سقوط رساند

بایرون مورنو شاید بدترین داور تاریخ جام های جهانی باشد، اما در ایتالیا او را یک احمق می دانند که خودش را به ورطه سقوط کشاند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از"ورزش سه"، هنوز هم مرور داستان بایرون مورنو، داور جنجالی دیدار ایتالیا و کره جنوبی و اتفاقاتی که برای او رخ داد، خالی از لطف نیست. داوری که کارش از قضاوت مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی، به حمل 6 کیلو هروئین روی بدن و تحمل 2 سال و نیم زندان کشیده شد.

گاتزتا دلو اسپورت او را "بدترین داور تمام دوران" خواند. این بیشتر از یک شوخی است. هنگامی که کره جنوبی و ایتالیا در جام جهانی 2002 با یکدیگر روبرو شدند، بایرون مورنو اکوادوری اشتباهات بزرگی را رقم زد. مسئله غم انگیز این است که به او مشکوک شدند. هشت سال بعد مورنو در فرودگاه نیویورک دستگیر می شود. بیش از شش کیلو هروئین به بدنش چسبیده بود. "بدترین" داور به صفتی که روی او گذاشته شده، عمل کرد. امروز نیز اوضاع به مانند سابق است. بایرون مورنو هنوز به‌طور پراکنده درباره گذشته آشفته‌اش مصاحبه می‌کند و مجری یک برنامه تلویزیونی است که تصمیم‌های اشتباه داوران را تحلیل می‌کند.

2016، در یک استودیوی تلویزیونی در اکوادور. یک مرد کوچک و تنومند کمی بی دست و پا به نظر می رسد. در گذشته، هر برنامه گفتگو دوست داشت بایرون مورنو را ببیند. او فرانک دی بلیکر از اکوادور بود. یک داور برتر بین المللی با صحبتی روان. از توجه و تبلیغات بیزار نیست. اما اکنون مورنو فقط به صورت پراکنده مصاحبه می کند. او استثنا می کند چون چیزی برای توضیح دارد، ما می فهمیم.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.