سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱

پیرس مورگان خبر داد

گرانترین انتقال تاریخ فوتبال تکذیب شد

گرانترین انتقال تاریخ فوتبال تکذیب شد

پیرس مورگان، خبرنگار نزدیک به کریستیانو رونالدو، به شایعه انتقال این بازیکن به النصر واکنش نشان داد.

کریستیانو رونالدو در هفته های اخیر پرحاشیه‌ترین لحظات دوران فوتبال خود را پشت سر گذاشت. مصاحبه جنجالی فوق ستاره پرتغالی علیه باشگاه منچستریونایتد و سرمربی هلندی این تیم یعنی اریک تن هاخ حواشی زیادی را در پی داشت. در واقع نیمکت نشینی های پیاپی رونالدو باعث شد که صبر او تمام شود و در نهایت این مصاحبه غیر منتظره را انجام دهد.

ستاره پرتغالی از ابتدای حضور تن‌هاخ در این تیم با او به مشکل جدی خورده بود و عدم حضورش در تمرینات پیش فصل باعث شد که این مربی هلندی حاضر نشود از او در ابتدای فصل جاری بازی بگیرد و این روند ادامه پیدا کرد. در نهایت پیش از آغاز جام جهانی بود که دو طرف با یکدیگر به توافق دو طرفه دست یافتند و فوق ستاره پرتغالی رسما از منچستریونایتد جدا شد.

قطعی شدن جدایی کریستیانو رونالدو از منچستریونایتد باعث شد شایعات درباره آینده این بازیکن به اوج خود برسد. چندی پیش اما مارکا مدعی شد که رونالدو با النصر عربستان به توافق رسیده و این باشگاه عربستانی مقصد جدید او خواهد بود؛ موضوعی که البته تایید نشد.

در همین راستا نشریه مارکا امروز دوباره تایید کرد که کارهای انتقال رونالدو به النصر نهایی شده است. این رسانه معتبر مدعی شده که قرارداد 2 سال و نیم رونالدو با النصر، هزینه ای در حدود 200 میلیون یورو در سال دارد و این بازیکن پرتغالی انتقال خود به فوتبال عربستان سعودی را تکمیل کرده است. به این ترتیب او بالاتر از لیونل مسی و نیمار، بیشترین دستمزد را در فوتبال دنیا دریافت خواهد کرد. مسی و نیمار سالانه از پی اس جی 75 و 70 میلیون یورو دستمزد می‌گیرند.

با این حال خیلی زود این خبر تکذیب شده است. پیرس مورگان خبرنگار انگلیسی اعلام کرد که انتقال رونالدو به النصر صحت ندارد. مورگان با به اشتراک گذاشتن خبر انتقال رونالدو به النصر درباره این موضوع نوشت: "دوباره، درست نیست."

---

در نهایت به نظر می رسد که حداقل تا پایان جام جهانی وضعیت آینده کریستیانو رونالدو مشخص نخواهد شد و باید منتظر ماند و دید که در نهایت برنده پنج بار توپ طلا چه تصمیمی خواهد گرفت و آیا او فوتبال آسیا و باشگاه النصر عربستان را به عنوان چالش جدید خود انتخاب خواهد کرد یا خیر.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.