دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱

صفر درصد دریافتی برای داوران لیگ برتر!

صفر درصد دریافتی برای داوران لیگ برتر!

داوران لیگ برتری فوتبال ایران از فصل جاری مسابقات هیچ دریافتی‌ای نداشته‌اند.

به گزارش ایران ورزشی، در شرایطی که لیگ برتر فوتبال ایران 11 هفته خود را پشت سر گذاشته و چند روز دیگر مسابقات با برگزاری هفته دوازدهم از سر گرفته می‌شود، داوران فوتبال هیچ دریافتی‌ای نداشته‌اند!

در زمان مدیریت میرشاد ماجدی بر فدراسیون فوتبال داوران فوتبال در همه دسته‌ها تا پایان فصل گذشته دستمزد خود را دریافت کردند اما حالا داوران در شرایطی که 11 هفته از مسابقات گذشته هیچ پولی به حساب شان نرفته است.

این در حالی است که کمیته داوران فدراسیون فوتبال در فصل جاری از تعداد زیادی داور و کمک داور در مسابقات لیگ برتر استفاده کرده اما تا کنون هیچ کدام از آنها دستمزد خود برای فصل جدید را دریافت نکرده‌اند.

با توجه به اینکه لیگ برتر از روز 28 آذر ماه کلید می‌خورد، اینکه داوران فوتبال تاکنون پولی از فدراسیون دریافت نکردند می‌تواند بر عملکرد آنها در طول بازی‌ها نیز تاثیر بگذارد. خصوصا اینکه در 11 هفته گذشته از لیگ برتر اعتراض های تندی را نسبت به قضاوت ها شاهد بوده‌ایم.

باید دید مسئولان فدراسیون فوتبال در روزهای باقیمانده تا شروع دوباره لیگ اقدامی در راستای پرداخت پول به داوران و کمک داوران خواهد کرد یا این مساله بازهم به تعویق می‌افتد.

 

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.