سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱

پل پوگبا و جادوگر استخدامی او

پل پوگبا و جادوگر استخدامی او

جادوگری که توسط پل پوگبا استخدام شده بود، همه اتهامات مربوط به طلسم کردن کیلیان امباپه را رد کرد.

به گزارش ایران ورزشی، پل پوگبا از چند ماه قبل درگیر پرونده مربوط به باج‌گیری و اخاذی شده است و جنجال مربوط به اتهامات وارد شده به او همچنان ادامه دارد. ماتیاس پوگبا، برادر این بازیکن، با انتشار ویدیویی مدعی شده بود که قصد دارد رازهایی را درباره زندگی برادرش منتشر کند و به تمام دنیا نشان دهد که این ستاره یوونتوس با آنچه نشان می‌دهد فرق دارد. 
او در این ویدیو ادعا کرده بود که پوگبا از جادوگری استفاده کرده است تا کیلیان امباپه را در تیم ملی فرانسه طلسم کند و خودش به ستاره اصلی این تیم تبدیل شود.

در همین رابطه روزنامه دیلی میل مدعی شد به مدارکی دست پیدا کرده است که نشان می‌دهد پوگبا در صحبت‌هایش با پلیس اعتراف کرده که واقعا به یک جادوگر مراجعه کرده است.  با این حال، او تاکید دارد که این اقدام هیچ ارتباطی به امباپه نداشته است و او فقط در تلاش بوده است تا از خودش در برابر مصدومیت‌های متعدد مراقبت کند و همچنین به کودکان فقیری در آفریقا که از طریق یک سازمان با آنها در ارتباط است کمک کند.

نشریه لوپاریزین امروز گزارش داد که توانسته جادوگر موردنظر پوگبا را پیدا کند و با او مصاحبه ای هم انجام داده است. این جادوگر مدعی شده است که کل داستان تحریف شده و پوگبا هرگز از او نخواسته تا امباپه را طلسم کند:«پل هرگز از من نخواست تا کیلیان امباپه را طلسم کنم و ما مدت هاست که دیگر هیچ ارتباطی باهم نداریم و دیگر او را ندیده ام. از اینکه می بینم افرادی که در ظاهر خود را دوست پل می دانند ولی چنین اتهاماتی به او می زنند، حیرت زده می شوم و این اتفاقی منزجرکننده است. فکر می کنم این شایعات را مطرح کردند تا ربوده شدن پل توسط مردان مسلح و تهدید او به پرداخت چند میلیون یورو از اذهان منحرف شود.»

 

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.