سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲

هندرسون برای هری کین پیام فرستاد

هندرسون برای هری کین پیام فرستاد

هافبک تیم ملی فوتبال انگلیس از شکست برابر فرانسه ناراحت است. او پیامی برای کاپیتان تیم بعد از خراب کردن پنالتی داشت.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از بی تی اسپورت، تیم ملی فوتبال انگلیس در یک چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۲۲ به مصاف فرانسه رفت و با نتیجه دو بر یک شکست خورد تا وداعی تلخ با جام جهانی داشته باشد.

هندرسون، هافبک تاثیر گذار انگلیس بعد از بازی گفت: بسیار سخت است که در چنین شرایطی سخنی گفت و کلمات را کنار هم قرار داد. به نظرم ما برای صعود هر آنچه را که در توان داشتیم رو کردیم. وقتی عقب افتادیم احساس ناامیدی داشتیم با این حال به بازی برگشتیم و گل تساوی را به ثمر رساندیم. بازهم فرصت به تساوی کشاندن را داشتیم که متاسفانه این بار ضربه پنالتی ما به گل تبدیل نشد. شخصیت خود را نشان دادیم.

او ادامه داد: برای پیروزی از جان مایه گذاشتیم اما شب ما نبود. به نظرم ما عملکرد خوبی داشتیم اما فرانسه بهتر ظاهر شد. فرانسه تیم بسیار باکیفیت است اما هنوز هم براین باور هستم که ما می توانستیم به پیروزی برسیم.

هندرسون درباره ضربه پنالتی که هری کین از دست داد، گفت: ما می دانیم که هری کین چه پنالتی زن خوبی است. او گل های زیادی برای تیم به ثمر رسانده است.او یک مهاجم در سطح کلاس جهانی است و کاپیتان تیم است. او خود را از این شرایط خارج خواهد کرد و دوباره قوی و سرحال برمی گردد.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.