دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰

بارسلونا 4-0 اوساسونا؛مسی خوش آمد!

بارسلونا 4-0 اوساسونا؛مسی خوش آمد!

بارسلونا در یازدهمین هفته لالیگا میزبان تیم اوساسونا بود.

به گزارش ایران ورزشی،بارسلونا و اوساسونا در چارچوب هفته یازدهم لالیگا به مصاف هم رفتند که در نهایت بارسلونا با نمایشی خوب موفق به شکست دادن اوساسونا با نتیجه 4-0 شد. لنگلت در دقیقه 67 بازی به دلیل مصدومیت تعویض شد تا بارسلونا هیچ دفاع وسط بزرگسالی نداشته باشد.

29/ لیونل مسی به خوبی با یک پاس قطری توپ را به جوردی آلبا رساند و ارسال کوتاه این بازیکن روی تیر یک به گریزمان رسید. ضربه گریزمان را دروازه بان دفع کرد و توپ دفعی را بریتویت به سمت دروازه شوت کرد که این توپ را نیز دروازه بان دفع کرد اما توپ دفعی پس از برخورد با بریتویت در دروازه اوساسونا قرار گرفت.

43/ یک دو های عالی بازیکنان بارسلونا منجر به رسیدن توپ به جوردی آلبا شد. سانتر این بازیکن را مدافع اوساسونا با ضربه سر دفع کرد. توپ دفعی در پشت محوطه به گریزمان رسید و این بازیکن با یک والی فوق العاده و محکم، دروازه اوساسونا را گشود.

57/ توپ گیری عالی آنتوان گریزمان یک حمله را برای بارسلونا ترتیب داد. کوتینیو توپ را به مارتین بریتویت پاس داد و مدافع اوساسونا توپ را از جلوی پای این بازیکن دور کرد اما توپ به گریزمان رسید و این بازیکن با یک پاس عرضی شرایط گلزنی را برای فیلیپه کوتینیو ایجاد کرد تا این بازیکن برزیلی نیز در این دیدار گلزنی کند.

73/ فرانسیسکو ترینکائو توپ را در پشت محوطه به مسی پاس داد. لیونل مسی با جا گذاشتن چندین بازیکن در عرض حرکت کرد و با یک شوت زیبا از پشت محوطه، دروازه اوساسونا را باز کرد

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.