سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰

خوشحالی مسی بهترین راه برای ادای احترام به مارادونا بود

رونالد کومان: این همان گریزمانی است که می خواهیم؛ مصدومیت لنگلت جدی به نظر نمی رسد

رونالد کومان: این همان گریزمانی است که می خواهیم؛ مصدومیت لنگلت جدی به نظر نمی رسد

رونالد کومان، سرمربی بارسلونا پس از پیروزی پر گل تیمش مقابل اوساسونا در هفته 11 لالیگا، در مورد این دیدار صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، رونالد کومان در مورد این دیدار گفت:

اولین چیز پیروزی است. شروع سختی در لیگ داشتیم. باید برای لالیگا بجنگیم. پس از آن تصویری است که از خودمان نشان دادیم، ما گلزنی کردیم، عالی بودیم، فرصت هایی ایجاد کردیم و... امروز به بیشتر از یک مهاجم نوک نیاز داشتیم تا بتوانیم مشکل مرکز خط حمله را حل کرده و سپس بتوانیم فضای بیشتری در پشت خط دفاعی حریف بیابیم. مارتین بریتویت عالی کار می کند. می دانیم که اوساسونا در خط دفاعی عالی کار می کند، آن ها با 5 مدافع بازی می کردند و باید با ریتم بالایی بازی می کردیم تا به گل برسیم. در بازی سینوسی بودیم، در دقایق ابتدایی نیمه دوم خوب نبودیم و اوساسونا دو یا سه شانس گلزنی داشت. این بیشتر به دلیل کمبود تمرکز و پایین آوردن ریتم بازی است. در یک بازی حساس، چنین چیزی نباید رخ دهد.

این همان گریزمانی است که می خواهیم

 امروز آنتوان خیلی خوب بود، در پست خودش با آزادی زیادی بازی کرد، یک پاس گل داد و گلی فوق العاده زد. این همان گریزمانی است که می خواهیم. فکر نمی کنم او تغییری کرده باشد، او همیشه برای چنین فرصتی سخت کار کرده است اما به دلیل حرکاتش، او یک گل فوق العاده زد. اکنون به نظر می رسد که او در زمین احساس آزادی بیشتری می کند و این نکته مثبتی است.

 خوشحالی مسی بهترین راه برای ادای احترام به مارادونا بود

 خوشحالی گل لئو مسی؟ خوشحالی مسی بهترین راه برای ادای احترام به مارادونا بود. مسی کاپیتان آرژانتین است و این چند روز برای او روزهای دردناکی بوده است. این ها کارهای یک بازیکن بزرگ و فوق العاده است. اول به خاطر بازی و گلش و بعد به خاطر ادای احترامش به مارادونا. حرکت او از هر نظر، چیز بزرگی بود. نمی دانستم که لئو قرار است چنین خوشحالی گلی انجام دهد، حتی پیش از بازی هم او را ندیده بودم.

مصدومیت لنگلت جدی به نظر نمی رسد

 با پزشکان صحبت کردم و به نظر می رسد که مصدومیت لنگلت چندان جدی نیست اما باید تا فردا صبر کنیم. نمی دانم که به بازی چهارشنبه می رسد یا خیر. باید صبر کنیم و امیدوارم که مصدومیتش جدی نباشد. اسکار مینگزا؟ به اسکار گفته ام که بازی فوق العاده ای انجام داد اما او دو توپی را از دست داد که نباید از دست می داد. یک توپ از دست دادن می تواند خطرساز باشد و یک کنترل بد می تواند موقعیت جدی ای را به حریف دهد. به عنوان یک دفاع مرکزی، به او گفته ام که می تواند عملکرد فوق العاده ای داشته باشد اما با این دو اشتباه، خودش را به دردسر می اندازد.

اتلتیکو مادرید تیم بسیار قدرتمندی است

 شرایط ما هنوز پیچیده است اما از الان تا پایان سال، ما شش بازی در پیش داریم؛ چهار بازی در خانه است و نمی توانیم ببازیم. اتلتیکو مادرید تیم بسیار قدرتمندی است اما فصل طولانی ای در پیش است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.