سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲

خمس، کوپال را رها نکرد

یورش سرمربی تراکتور به سمت داور دیدار با استقلال

یورش سرمربی تراکتور به سمت داور دیدار با استقلال

سرمربی تراکتور بعد از پایان بازی با استقلال سریعا به سمت کوپال ناظمی رفت و عصبانیتش را نشان داد.

تصمیمات کوپال ناظمی در دقایق پایانی مسابقه تراکتور و استقلال حسابی پاکو خمس را ناراحت و شاکی کرده بود. اعلام پنالتی دوم به سود استقلال در ثانیه های پایانی باعث اعتراض شدید نیمکت نشینان تراکتور شده بود. در این صحنه پاکو خمس سرمربی اسپانیایی و سایر نیمکت نشینان اعتراض های شدیدی را به عملکرد ناظمی داشتند و باعث شد این داور به کنار زمین بیاید و به محمد نصرتی دستیار خمس کارت زرد بدهد.

تکرار پنالتی یامگا که اخباری آن را مهار کرده بود، بار دیگر خشم خمس و سایر نیمکت نشینان را برانگیخت و باعث شد تا تراکتوری ها بشدت اعتراض کنند. این اما پایان ماجرا نبود و بعد از سوت پایان اتفاقات عجیب تری نیز رخ داد.

به محض اینکه در دقیقه 130 کوپال ناظمی سوت پایان را به صدا در آورد، پاکو خمس سریعا وارد زمین چمن شد و به سمت این داور رفت. او با خشمی که از نحوه راه رفتنش مشخص بود، به سمت ناظمی حمله کرد و قصد اعتراض به کوپال را داشت. در این بین نیمکت نشینان تراکتور هم سرمربی اسپانیایی را همراهی کردند و در چند قدمی تونل ورزشگاه آزادی صحنه های عجیب تری رخ داد.

عصبانیت خمس از کوپال ناظمی به حدی بود که شاید اگر بازیکنان دو تیم و البته کادرفنی تراکتور دخالت نمی کردند صحنه های عجیب تری هم پیش می آمد. در نهایت کوپال ناظمی بدون آنکه پاسخی به سرمربی تراکتور بدهد به سمت رختکن داوران رفت اما فریادهای خمس کاملا مشهود بود و آن را حاضران در ورزشگاه تایید می کنند.

سرپرست تراکتور و برخی از بازیکنان این تیم در نهایت خمس را آرام کردند و نگذاشتند اتفاقات بدتری برای او و تیم داوری رخ بدهد.

با این تفاسیر احتمالا شاهد گزارش ناظمی به سازمان لیگ و کمیته داوران علیه پاکو خمس و برخی دیگر از نیمکت نشینان تراکتور باشیم که شاید جرایمی را برای تیم بازنده مصاف حساس امروز در پی داشته باشد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.