سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲


کلمات کلیدی

پیولی: تمام حرکات‌مان برابر لچه به بیراهه رفت

پیولی: تمام حرکات‌مان برابر لچه به بیراهه رفت

سرمربی تیم فوتبال میلان از عملکرد شاگردانش در شب از دست دادن دو امتیاز برابر لچه ناراضی است.

استفانو پیولی سرمربی میلان پس از تساوی 2-2 روز گذشته (شنبه) مردانش در خانه لچه در دیداری که میلان 2 بر صفر عقب افتاده بود و کام‌شان را در آستانه مصاف حساس با اینتر در سوپرجام ایتالیا تلخ کرد، اعتراف کرد از نمایش شاگردانش به ویژه در نیمه نخست چندان راضی نیست. این دومین هفته متوالی است که میلان در سری A متوقف می‌شود. هفته قبل این تیم برد 2 بر صفر مقابل رم را با تساوی 2-2 عوض کرد. پس از آنهم در جام حذفی روسونری در خانه به تورینوی 10 نفره باخت و حذف شد.

پیولی گفت: در نیمه اول همه حرکات‌مان، هر چه که امکان داشت، به بیراهه رفت. در سراسر نیمه اول مرتکب اشتباهاتی قابل اجتناب شدیم و با ارتکاب آنها برای خودمان کوهی از دردسر ساختیم. خوشبختانه در نیمه دوم به آن اشتباهات واکنش خوبی نشان دادیم و در پایان بازی حتی می‌توانستیم برنده باشیم، اما در هر حال این واقعیت هنوز پابرجاست که ما باید خیلی بهتر از اینها بازی می‌کردیم.

میلان از چند موقعیت ترسناک دیگر جان سالم به در برد تا اینکه رافائل لیائو و داویده کالابریا از شکست نجاتش دادند. پیولی اما با تعویض تئو هرناندز - بازیکنی که در ابتدای بازی گل به خودی زد - خیلی‌ها را متعجب کرد. او در پاسخ به این سؤال که آیا این تعویض به گل به خودی مدافع فرانسوی ربط داشته است، گفت: فقط تئو نبود که می‌شد بین دو نیمه تعویضش کرد. من سعی کردم ترکیب تیم را تغییر دهم تا شاید بتوانیم کیفیت حرکات‌مان از جناحین را بالا ببریم. به همین دلیل هم تئو و الکسیس ساله‌ماکرز را خارج کردم. انتظار شروعی متفاوت را از تیمم داشتم به خصوص بعد از نتایج ضعیف اخیر. همیشه وقتی که تیم بیش از اندازه نگران یا خونسرد باشد، کار سخت می‌شود. اگر تیمم قبل از بازی‌ها کمی از هر دو مورد را داشته باشد، از نظر من مشکلی نیست، اما در این بازی واقعاً با رویکردی اشتباه پا به میدان گذاشتیم.

پیولی درباره دربی میلان در سوپرجام ایتالیا که چهارشنبه شب در ریاض برگزار می‌شود هم گفت: من حتی زمانی که می‌بریم هم نگران هستم. بنابراین اگر نتیجه بازی امشب چیز دیگری بود هم از نگرانی من برای بازی‌های بعدی کم نمی‌شد. باید هر کاری می‌توانیم انجام دهیم تا برای آن بازی آماده شویم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.