سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲

پس از شکست سنگین مقابل بارسا

در مادرید خبری از تغییر نیست

در مادرید خبری از تغییر نیست

مدیران رئال مادرید پس از شکست شب گذشته از بارسا در فینال سوپرجام قصد اتخاذ تصمیمات سخت‌گیرانه را ندارند.

به نقل از مارکا، رئال مادرید شب گذشته شکست بدی را برابر بارسلونا تجربه کرد. باخت در فینال سوپرجام به قیمت از دست رفتن یک جام تمام شد و بدتر از همه، شکل بازی بد رئال بود که در بیشتر دقایق مسابقه حرفی برای گفتن نداشت و تنها در دقایق پایانی توانست بارسا را تحت فشار بگذارد.

فلورنتینو پرز، رئیس رئال، در پایان بازی به رختکن رفت و نگرانی در چهره او دیده می شد اما او تنها سعی کرد به بازیکنان روحیه بدهد چرا که اعتقاد دارد افت تیم مقطعی بوده و بیشتر به خاطر خستگی ذهنی و بدنی بازیکنان بزرگ و تاثیرگذار تیم پس از جام جهانی است. پرز، خوزه آنخل سانچس(مدیر اجرایی) و دیگر مدیران رئال معتقدند شرایط تیم مشابه سال گذشته و پس از شکست از پی اس جی در بازی رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان و متعاقب آن حذف از کوپا دل ری به دست بیلبائو است.

با وجود آن دو ناکامی، مدیران به کادر فنی و بازیکنان اعتماد کردند و نتیجه اش را هم گرفتند. رئال هنوز در تمام جام ها زنده و صاحب شانس قهرمانی است و ایده مدیران باشگاه نیز صبوری و اعتماد دوباره به تیم است. قطعا انتقاداتی به کادر فنی و بازیکنان وارد است ولی نه بازیکنی جدید در انتقالات جذب خواهد شد و نه تصمیمی سخت‌گیرانه علیه کادر فنی اتخاذ می شود. رئال با همین مجموعه تا پایان فصل ادامه خواهد داد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.