سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲

درآمد میلیونی PSG از تقابل مسی و رونالدو در عربستان

درآمد میلیونی PSG از تقابل مسی و رونالدو در عربستان

پاری‌سن‌ژرمن از دیدار دوستانه‌ای که به زودی در عربستان برگزار خواهد کرد درآمد قابل‌توجهی به دست می‌آورد.

پاری‌سن‌ژرمن فردا فرانسه را ترک می‌کند تا برای برگزاری توری دو روزه راهی خاورمیانه شود.

پی‌اس‌جی قرار است یک روز را در قطر و یک روز را در عربستان سعودی پشت سر بگذارد، ولی نقطه عطف این تور دوروزه بازی دوستانه‌ای است که مسی و هم‌تیمی‌هایش در شهر ریاض برگزار خواهند کرد. دیداری بین پاری‌سن‌ژرمن و تیم منتخب النصر و الهلال. دیداری که شاهد تقابل مسی و رونالدو در دو تیم خواهد بود و به همین علت میلیون‌ها نفر در سراسر دنیا نگاهشان به این بازی خواهد بود.

نشریه اکیپ در گزارشی می‌گوید این سفر از نظر مالی برای باشگاه پاریسی سود قابل‌توجهی خواهد داشت. اکیپ می‌گوید از منابع خود دریافته که پاری‌سن‌ژرمن تنها به خاطر شرکت در این دیدار دوستانه 10میلیون یورو دریافت می‌کند.


با اینکه پاری‌سن‌ژرمن تیمی متمول به حساب می‌آید، ولی آنها صورت‌حساب مالی جالبی ندارند. پی‌اس‌جی فصل گذشته ترازنامه‌ای ارائه داد که با ضرر 370میلیون یورویی بسته شده بود. بر اساس گزارش‌ها، امسال هم شرایط مالی باشگاه تفاوت چندانی با سال گذشته نخواهد داشت. به همین خاطر است که مدیران پاری‌سن‌ژرمن در این شرایط به هر درآمدی پاسخ مثبت خواهند داد.

پاریسی‌ها امسال تابستان هم برای برگزاری توری چندروزه به ژاپن رفتند تا با حضور ستاره‌های نامدارشان مثل مسی و امباپه و نیمار از هواداران ژاپنی کسب درآمد کنند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.