پنج شنبه ۳ فروردین ۱۴۰۲

علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی؛

امسال باید قهرمان جهان شوید

امسال باید قهرمان جهان شوید

رئیس فدراسیون کشتی در دیدار با اعضای تیم ملی فرنگی عنوان کرد: تیم ملی باید سال 2022 در بلگراد قهرمان جهان می‌شد که این اتفاق نیفتاد، شما امسال باید قهرمان جهان شوید.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فدراسیون کشتی، علیرضا دبیر عصر روز گذشته(27 دی ماه) در جمع صمیمانه با ملی‌پوشان کشتی فرنگی ضمن خسته نباشید به آنها، بیان کرد: در کمپ تیم‌های ملی همه چیز به بهترین نحو مهیا و آماده شده است تا تمرینات آماده سازی خود را انجام دهید.

وی با بیان اینکه کار برای شما شروع شده است گفت: مرحله اول را شما پشت سر گذاشتید و مرحله دوم مسابقات رنکینگ کرواسی است. همه شما برای من یکسان هستید تا در کنار تشک با همه شما رفیق هستم اما روی تشک خودتان باید کشتی بگیرید.

دبیر به بازی‌های آسیایی و جهانی اشاره کرد و گفت: درست است که این دو مسابقه در شهریور و مهر ماه برگزار می‌شود ولی از الآن کار شروع شده و باید با تمام وجودتان تلاش کنید.
رئیس فدراسیون کشتی با بیان اینکه شغل شما کشتی گرفتن است، تاکید کرد: خوب استراحت کنید، خوب فکر کنید، خوب تغذیه کنید که بتوانید مدال‌های متعددی بگیرید، 22 ساعت سالم زندگی کنید تا دو ساعت تمرین خوب داشته باشید چون نسبت به این مملکت وظیفه دارید و با کسب مدال‌های رنگارنگ در رقابت‌های مختلف به وظیفه خود عمل می‌کنید.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.