سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲

گزینه های میزبان فینال جام حذفی

گزینه های میزبان فینال جام حذفی

سازمان لیگ فوتبال بنا به شرایط بازی‌ها از میان چند ورزشگاه ،‌میزبان فینال جام حذفی را انتخاب خواهد کرد.

رقابت‌های جام حذفی فوتبال وارد مرحله یک هشتم نهایی شده است. قرعه کشی این مرحله امروز با حضور 16 تیم باقیمانده برگزار شد و تیم‌ها حریفان خود را شناختند.

در این بین میزبان یا میهمان مسابقات تا نیمه نهایی بر اساس قرعه انتخاب می‌شود اما بازی فینال جام حذفی همچون سال‌های قبل در زمین بی طرف خواهد بود.

انتخاب ورزشگاه میزبان فینال مسابقات جام حذفی بستگی به این دارد که کدام تیم‌ها به فینال آمده‌اند و ورزشگاه خانگی آنها نباید باشد. با این حال سازمان لیگ چند گزینه برای برگزاری فینال دارد.

امیرحسین روشنک مسئول برگزاری جام حذفی در این باره گفت: «در آیین نامه پیش بینی کردیم که میزبان حذفی باید قرعه کشی شود. در مرحله بعد قرعه‌کشی می کنیم. اولویت اول و دوم داریم. از بهترین استادیوم های کشور چه به لحاظ امکانات و زیرساخت و چه به لحاظ ظرفیت استفاده می‌کنیم. استادیوم آزادی، نقش جهان، یادگار امام، شهدای فولاد، امام رضا(ع) مشهد و یکی دو ورزشگاه دیگر را مد نظر داریم.»

او افزود: «با توجه به اینکه ورزشگاه پارس شیراز آماده نشده، آن را از لیست ورزشگاه های میزبان جام حذفی خارج کردیم. ورزشگاه تازه تاسیس کرمان که احتمالا تا پایان لیگ آماده می شود را بین گزینه های جام حذفی قرار دادیم.»

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.