سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲

شباب الاهلی قهرمان نیم‌فصل لیگ امارات شد

شباب الاهلی قهرمان نیم‌فصل لیگ امارات شد

تیم فوتبال شباب الاهلی توانست با پیروزی برابر عجمان، صدرنشین ادنوک لیگ شود.

به گزارش ایران ورزشی، در هفته پایانی نیم فصل نخست رقابت های ادنوک لیگ امارات، شباب الاهلی در استادیوم خانگی عجمان میهمان این تیم بود و توانست با نتیجه سه بر یک به پیروزی رسیده و عنوان قهرمانی نیم فصل را کسب کند.

این بازی با یک شوک عجیب به عجمان آغاز شد. محمد اسماعیل به دلیل ارتکاب خطای خشن به روی ولید عباس، در همان ثانیه 25 با دریافت کارت قرمز مستقیم از زمین بازی اخراج شد تا میزبان در تمام طول بازی، با یک یار کمتر بازی کند.

با این حال، تیم 10 نفره عجمان توانست به گل نخست بازی دست پیدا کند. در دقیقه 38، فراس بالعربی با یک کنترل دیدنی و عبور توپ از میان پاهای خود، در موقعیت شوت زنی قرار گرفت و از زاویه بسته، توپ را به طاق دروازه شباب الاهلی چسباند و تیمش را پیش انداخت.

در شرایطی که داور مسابقه 10 دقیقه زمان تلف شده اعلام کرده بود، شباب الاهلی در دقیقه 45+12 صاحب یک ضربه پنالتی شد و توانست توسط کارتابیا به گل تساوی دست پیدا کند و نیمه نخست با این نتیجه به پایان رسید.

در دقیقه 63، کارتابیا از سمت راست وارد محوطه جریمه حریف شد و با یک سانتر تند و تیز، توپ را به روی دروازه ارسال کرد که عبدالرحمن راکان با یک ضربه سر عجیب، دروازه خودی را باز کرد تا شباب الاهلی از میزبان 10 نفره اش پیش بیفتد.

گیلرمه بالا وینگر برزیلی شباب الاهلی در دقیقه 74 تیر خلاص را بر پیکر عجمان وارد کرد. او از گوشه محوطه جریمه، با شلیکی استثنایی توپ را به تور دروازه حریف چسباند و گل سوم را به ثمر رساند تا در نهایت شباب الاهلی با نتیجه سه بر یک برنده این بازی شود.

حمد نوراللهی بازیکن ایرانی شباب الاهلی 88 دقیقه در ترکیب تیمش حضور داشت و جای خودش را به عید خمیس داد. با این پیروزی، شباب الاهلی ضمن صعود به صدر جدول، به عنوان قهرمان نیم فصل نخست ادنوک لیگ امارات شناخته شد.

 

 

 

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.