سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲

با‌اینکه جرارد پیکه و ممفیس دیپای رفتند؛

بارسا خرید زمستانی ندارد!

بارسا خرید زمستانی ندارد!

باشگاه بارسلونا با وجود بازنشستگی جرارد پیکه و انتقال ممفیس دیپای به اتلتیکو، به دلیل محدودیت‌های مالی قادر به خرید بازیکن در زمستان نیست.

به گزارش ایران ورزشی، در باشگاه بارسلونا بدبینی مفرطی نسبت به خرید بازیکن در انتقالات زمستانی وجود دارد و تقریبا به این اطمینان رسیده اند که قادر به جذب بازیکن در این مقطع نیستند.

 بارسا در تابستان بیش از 150 میلیون یورو برای خرید بازیکن هزینه کرد و هر طور بود توانست نام آنها را وارد فهرست کند ولی در زمستان محدودیت پرداخت دستمزد به قدری است که حتی با وجود بازنشستگی جرارد پیکه و جدایی ممفیس دیپای که برای بودجه دستمزدهای باشگاه سود 15 تا 20 میلیون یورویی داشت، نمی تواند هیچ بازیکنی را جانشین آنها کند. بارسا قصد خرید گونچالو گِدِش را داشت ولی او به بنفیکا رفت. خرید بروزوویچ از اینتر نیز به همین دلیل منتفی شد.

مارکا در این رابطه نوشت که لالیگا در مقابل درخواست‌های بارسلونا مقاومت کرده و حاضر نیست به این باشگاه مجوز خرید بازیکن بدهد مگر اینکه چند بازیکن دیگر خود را از فهرست خارج کند. ژاوی اخیرا تاکید کرد که اگر بتوانند بازیکن جدید بخرند، خوشحال خواهد شد ولی با همین تیم فعلی نیز قادر به رقابت برای کسب جام های بزرگ هستند.

 

 

 

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.