پنج شنبه ۳ فروردین ۱۴۰۲

انتقاد فدراسیون فوتبال اسپانیا از بیانیه مدیر اتلتیکو

انتقاد فدراسیون فوتبال اسپانیا از بیانیه مدیر اتلتیکو

اظهارات اخیر مدیر اجرایی اتلتیکو مادرید احتمالا برای او عواقبی در پی دارد و در فدراسیون فوتبال اسپانیا علیه او پرونده ای تشکیل خواهد شد.

به گزارش ایران ورزشی، میگل آنخل خیل مارین، مدیر اجرایی باشگاه اتلتیکومادرید، بعد از برتری 3-1 پنچشنبه شب رئال مادرید مقابل اتلتیکو درمرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اسپانیا، با اشاره به اینکه داور این دیدار از اخراج دنی سبایوس چشم‌پوشی کرد، گفت که رئال مادرید باشگاهی بسیار قدرتمند است وآنها چنان فشاری ایجاد می‌کنند که طبیعی است روی افراد تصمیم گیرنده (داوران) تاثیر بگذارد.

باشگاه رئال مادرید قصد پاسخگویی به این اظهارات را ندارد و کارلو آنچلوتی هم در نشست خبری امروز خود گفت که بیانیه مارین را نخوانده است. با این حال دیه‌گو سیمئونه، مربی اتلتیکو، از این بیانیه حمایت کرد و گفت که مارین حرف دل همه اتلتیکویی‌ها را زد.

طبق گزارش نشریه آاس، کمیته داوران نیز به این قضیه ورود نمی کند ولی دپارتمان صداقت فدراسیون فوتبال اسپانیا بر اساس ماده 106 اساسنامه انضباطی، پرونده‌ای علیه مارین تشکیل خواهد داد و سپس در مورد او حکم خواهد داد. بر اساس این قانون، هر عضو رسمی باشگاهی در لالیگا و نیز دسته دوم فوتبال اسپانیا، علیه داوران موضع رسمی اتخاذ کرده و عملکرد آنها را زیر سوال ببرد، جریمه خواهد شد. جالب اینکه این جریمه می تواند از 601 تا 3005 یورو باشد.

 

 

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.