سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲

کرمونزه 1-2 اینتر

جنگ نایب‌قهرمانی حالا جذاب‎‌تر است

جنگ نایب‌قهرمانی حالا جذاب‎‌تر است

اینتر امشب به مصاف کرمونزه رفت و با پیروزی 2-1 سه امتیاز مهم به دست آورد و موقتا به رتبه دوم جدول سری آ صعود کرد.

اینتر امشب در هفته بیستم سری آ مهمان کرمونزه بود تا در استادیو جیووانی زینی به مصاف این تیم برود.

کرمونزه که در خانه به میدان می‌رفت می‌خواست با استفاده از امتیاز میزبانی اولین پیروزی خود در سری آ را به دست بیاورد تا از قعر جدول فاصله بگیرد. سه امتیاز این بازی هم برای اینتر بسیار مهم بود چرا که شاگردان اینزاگی بعد از شکست مقابل امپولی در مسابقه قبلی با ناپولی صدرنشین 13 امتیاز فاصله داشتند و با پیروزی می‌توانستند به صورت موقت به رتبه دوم جدول صعود کنند.

اما اولین موقعیت جدی این مسابقه به گل برای کرمونزه تبدیل شد. این در حالی بود که در ده دقیقه اول اینتر حاکم میدان بود. اوکرکه از سمت راست وارد محوطه جریمه اینتر شد و با یک ضربه کات‌دار توپ را به گوشه سمت راست دروازه شلیک کرد. توپ با برخورد به زیر تیر افقی شانسی برای اونانا باقی نگذاشت تا اینتر عقب بیفتد.


چند دقیقه بعد ژکو به گلزنی نزدیک شد اما شوت او از کنار دروازه بیرون رفت. در دقیقه 21 اینتر مزد بازی بهتر خود را گرفت و گل تساوی را به ثمر رساند. نراتزوری یک کرنر را روی دروازه ارسال کرد و والی ژکو به خوبی توسط سنگربان کرمونزه دفع شد اما توپ برگشتی را لائوتارو مارتینز با هوشیاری وارد دروازه کرد تا کار مساوی دنبال شود.

حملات اینتر ادامه داشت و چند دقیقه بعد لائوتارو با توپ‌ربایی موفق شد ژکو را در موقعیتی خوب قرار دهد ولی شوت او دقیقا به جایی رفت که دروازه‌بان کرمونزه حضور داشت. لائوتارو در دقیقه 27 به زدن گل دوم نزدیک شد ولی شوت او از کنار تیر دروازه چپ به خارج رفت.

در پانزده دقیقه پایانی نیمه اول بازی تا حدودی از تب و تاب افتاد هر چند کرمونزه در دقیقه 43 یک فرصت شوتزنی به دست آورد که ضربه چیوفانی دقیق نبود و از کنار دروازه نراتزوری بیرون رفت.

در آخرین دقیقه این نیمه کارنسکی، دروازه‌بان کرمونزه، فوق‌العاده ظاهر شد و دو بار پشت سر هم فرصت گلزنی را از بازیکنان اینتر گرفت. ابتدا دی‌مارکو با بیرون پا به سمت دروازه شوت زد که کارنسکی با شیرجه‌ای عالی توپ را دفع کرد. لائوتارو خودش را به توپ برگشتی رساند ولی گلر کرمونزه با شیرجه‌ای دیگر مانع از باز شدن دروازه‌اش شد. نیمه اول با تساوی 1-1 به پایان رسید.

در نیمه دوم اولین موقعیت توسط کرمونزه خلق شد. کمتر از 10 دقیقه از شروع این نیمه گذشته بود که نیم‌والی بناسی را اونانا با یک شیرجه خوب دفع کرد.

در دقیقه 65 لائوتارو مزد بازی خوبش را گرفت و موفق شد دومین گل خود را به ثمر برساند. ژکو توپ را در موقعیتی خوب به لائوتارو سپرد تا او دروازه کرمونزه را هدف بگیرد و شوت او بعد از برخورد به بازیکنان این تیم منحرف شد تا کاری از دست کارنسکی برنیاید و دومین گل نراتزوری به ثمر برسد.

درحالیکه حدود 10 دقیقه به پایان بازی مانده بود کرمونزه صاحب یکی از معدود موقعیت‌های جدی خود در این مسابقه شد. تقریبا به همان شکلی که در گل دوم اینتر ژکو توپ را به لائوتارو پاس داده بود سوالیو میته، هافبک فرانسوی کرمونزه که پاس گل اول تیمش را داده بود، توپ را در اختیار سیریل دسرز گذاشت ولی این مهاجم اهل نیجریه توپ را به تور کناری دروازه کوبید.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.