سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲


کلمات کلیدی

مشت گتوزو به دوربین

مشت گتوزو به دوربین

جنارو گتوزو، سرمربی والنسیا، پس از ورود به فرودگاه این شهر با یکی از فیلمبرداران شبکه محلی والنسیا درگیر شد.

در این فصل عملکرد چندان خوبی نداشته و نتوانسته انتظارات را برآورده کند و به نظر می‌رسد که همین موضوع باعث عصبانیت گتوزو شده است.
او شب گذشته وارد فرودگاه مانیسس شد و با گروهی از هواداران روبرو شد که برای ابراز حمایت از تیم محبوب‌شان که شرایط سختی را سپری می‌کند در بیرون از فرودگاه تجمع کرده بودند.
این مربی ایتالیایی به سمت آنها رفت و شروع به حرف زدن با هواداران کرد. یکی از دوربین‌های شبکه محلی والنسیا هم او را دنبال کرد و کمی جلو رفت تا تصویر بهتری را ضبط کند اما گتوزو لحظه‌ای سرش را برگرداند و از چراغ روشن دوربین متوجه شد که در حال ضبط کردن صحبت‌های او است.

این موضوع باعث شد که او به شدت عصبانی شود و با دست ضربه‌ای به لنز دوربین بزند تا آن را از خودش دور کند. او همچنین به فیلمبردار گفت که از او فاصله بگیرد و تصویرش را ضبط نکند اما این تصاویر توسط خود دوربین و همچنین توسط دوربین دیگری از زاویه‌ای متفاوت ثبت شد.

گتوزو پس از این برخورد همچنان به صحبت با هواداران تیمش ادامه داد و سعی کرد به آنها اطمینان خاطر بدهد و همچنین از حمایت‎‌شان تشکر کند.

تلویزیون محلی والنسیا همچنین لحظه‌ای را ثبت کرد که او یکی از این هواداران را در آغوش کشید و گابریل پائولیستا هم برای صحبت و تشکر از آنها به سمت‌شان آمد. سایر بازیکنان عقب‌تر ایستادند اما وقتی هواداران شعار «والنسیا تا پای جان!» را سر دادند از آنها تشکر کردند.

 
 

 

  مشت گتوزو به دوربین

مشت گتوزو به دوربین

  مشت گتوزو به دوربین

مشت گتوزو به دوربین

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.