یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰

هیچ کس به عشق مسی به بارسلونا شکی ندارد

لاپورتا: دوباره لاماسیا را به بهترین مدرسه فوتبال دنیا تبدیل خواهیم کرد؛ بارسلونا را به قله فوتبال برمی گردانیم

لاپورتا: دوباره لاماسیا را به بهترین مدرسه فوتبال دنیا تبدیل خواهیم کرد؛ بارسلونا را به قله فوتبال برمی گردانیم

خوان لاپورتا، مدیر 58 ساله اسپانیایی که طی سال های 2003 تا 2010 رییس بارسلونا بود و دوران درخشانی در این باشگاه داشت، دوباره قصد دارد رییس بارسلونا شود و در این راه اهداف مهمی مد نظر دارد؛ از جمله حفظ مسی، تقویت لاماسیا و بهبود وضعیت مالی باشگاه.

به گزارش ایران ورزشی به نقل از موندو دپورتیوو، لاپورتا که برای ریاست بارسلونا رسما نامزد شده، در کنفرانس خبری نامزدی اش گفت:

می خواهیم هواداران بارسلونا را متحد کنیم

من عاشق بارسلونا، لاماسیا و هوادارانش هستم. به همین خاطر است که دوباره برای ریاست باشگاه نامزد شده ام و این کار را در کنار افرادی شجاع و عاشق بارسا انجام داده ام. برنامه ما بازگشت بارسلونا به روند موفقیت و قله فوتبال دنیاست. به همین خاطر به حمایت شما هواداران نیاز دارم. ما می خواهیم تمام هواداران بارسلونا را متحد کنیم. اکنون زمان نگاه کردن به گذشته نیست.

فتح لیگ قهرمانان اروپا باید دوباره هدف هر ساله بارسلونا باشد 

ما نمی توانیم دنیا را درست کنیم اما می توانیم کاری کنیم که تبدیل به جای بهتری شود. باید برای این مسئله با عشق و هیجان کار کنیم. هدف ما شاد کردن دوباره مردم است. این یک شعار انتخاباتی نیست بلکه تعهدی اخلاقی و اجتماعی است. ما باید لاماسیا را دوباره از نو بسازیم. روی بازسازی دوباره آن کار خواهیم کرد و کاری می کنیم تا لاماسیا دوباره به بهترین مدرسه فوتبال جهان تبدیل شود. سعی می کنیم تا فتح لیگ قهرمانان اروپا هدف هر ساله ما باشد. بازیکنان بارسلونا باید با پوشیدن این پیراهن، احساس مسئولیت کنند.

 هیچ کس به عشق مسی به بارسلونا شکی ندارد

برای خوشحال نگه داشتن بهترین بازیکن تاریخ، باید تیم خوبی هم داشته باشید. وقتی گواردیولا را به بارسلونا آوردیم، به خانه مسی رفتم تا پروژه باشگاه را به او توضیح دهم. او می دانست که برای تبدیل شدن به بهترین بازیکن تاریخ، به تیمی خوب نیاز دارد. هیچ کس به عشق مسی به بارسلونا شکی ندارد. هنوز با او صحبت نکرده ام اما او باید برای تصمیم گیری وقت داشته باشد. به مسی گفته بودم تو روزی کاپیتان بارسلونا خواهی شد و پیراهن شماره 10 تیم را خواهی پوشید. هنوز هم برق نگاه آن پسر 20 ساله حین شنیدن صحبت های من را به یاد دارم. مسی عاشق بارسلونا است و مطمئنم او به بارسلونا فرصت دیگری می دهد. قبلا موراتی، رییس اینتر با پیشنهادی 250 میلیون یورویی مسی را می خواست اما من نه گفتم

باید برای بهبود وضعیت مالی بارسا، آستین بالا بزنیم 

ما وضعیت مالی باشگاه را بررسی کردیم که وضعیت کنونی، بسیار شکننده است. اکنون باید آستین بالا زد و سخت کار کرد تا یک تیم رقابتی ساخت. باید راه های جدیدی در خصوص افزایش درآمد باشگاه بیابیم. در خصوص اهداف نقل و انتقالاتی و خریدها صحبتی نمی کنم زیرا این بی احترامی به بازیکن و باشگاه مورد نظر است. کومان لایق احترام است. او اسطوره بارسلونا است که اکنون هدایت باشگاه را عهده دار است و قرارداد دارد. در خصوص ژاوی، من او را تحسین می کنم. او بازیکنی بود که برای تمام فوتبالی ها یک الگو به حساب می آمد اما صحبتی با او نداشته ام.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.