سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲

مراکش، پایان کار کارلتو نیست

آنچلوتی تا پایان فصل در رئال می ماند

آنچلوتی تا پایان فصل در رئال می ماند

طبق ادعای مارکا، رئال حتی اگر در مراکش قهرمان جام باشگاه های جهان نشود هم کارلو آنچلوتی تا پایان فصل در رئال خواهد ماند.

شکست برابر مایورکا و افزایش فاصله با بارسا در صدر جدول به هشت امتیاز، باعث شد شرایط رئال در آستانه بازی نیمه نهایی جام باشگاه های جهان مقابل الاهلی در مراکش بحرانی شود. رئال تازه توانسته بود شرایط خود را بهبود ببخشد و از بحران پس از شکست برابر بارسا در سوپرجام فاصله بگیرد ولی حالا شرایط بازهم پرتنش است.

مارکا در این رابطه گزارش داد که هر اندازه در رسانه ها در مورد آینده آنچلوتی صحبت می شود، در درون باشگاه آرامش کاملا حکمفرماست و آینده مربی ایتالیایی در پایان فصل سنجیده خواهد شد.

کارلتو دیروز در نشست خبری خود اطمینان داد که تیم به روزهای اوجش برمی گردد و اینکه شکست برابر مایورکا روند رو به پیشرفت تیم را مختل نخواهد کرد. مارکا ادعا می کند که مدیران رئال آنچلوتی را حتی در صورت ناکامی در مراکش هم اخراج نخواهند کرد و به او تا پایان فصل فرصت خواهند داد. رئال همچنان در لالیگا، لیگ قهرمانان و کوپا دل ری شانس قهرمانی دارد و آنچلوتی فرصت سر و سامان دادن به شرایط رئال را خواهد داشت.

دسامبر 2014 رئال در مراکش با هدایت آنچلوتی توانست سن لورنزو را در فینال جام باشگاه های جهان شکست دهد و قهرمان شود. آن تیم روی دور پیروزی بود و شرایطش با رئال فعلی تفاوت زیادی داشت. سرخیو راموس بهترین بازیکن تورنمنت شد و از آن تیم لوکا مودریچ، کریم بنزما، ناچو و دنی کارواخال همچنان برای رئال بازی می کنند. رئال در اندیشه تکرار خاطره خوش هشت سال و دو ماه قبل است. کهکشانی ها اگر امشب الاهلی را شکست دهند، شنبه در فینال باید به مصاف الهلال بروند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.