جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

خاوی مارتینز: اتلتیکو مادرید برای صعود می جنگد و قطعا کار ما مشکل خواهد بود

خاوی مارتینز: اتلتیکو مادرید برای صعود می جنگد و قطعا کار ما مشکل خواهد بود

در هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، بایرن مونیخ که صعودش به یک هشتم نهایی را مسجل کرده مهمان اتلتیکو مادرید خواهد بود که این بازی برای روخی بلانکوس اهمیت ویژه ای دارد.

به گزارش ایران ورزشی به نقل از وب سایت یوفا، خاوی مارتینز، هافبک اسپانیایی بایرن مونیخ در کنفرانس خبری پیش از بازی با اتلتیکو مادرید صحبت کرد.

دوست دارم قبل از اتمام فوتبالم، چالش دیگری تجربه کنم

در تابستان به ترک بایرن مونیخ فکر می کردم. اگر پیشنهادی از راه می رسید که به سود من و باشگاه باشد، به تیم دیگری می رفتم اما تصمیم گرفتیم که یک فصل دیگر هم ماندنی شوم. هانسی فلیک به من اعتماد دارد. من بخشی از تیم او هستم و احساس خیلی راحتی در بایرن مونیخ دارم. تمدید قرارداد با بایرن مونیخ؟ قراردادم در سال آخرش است اما تا ژوئن اتفاقات زیادی ممکن است رخ دهد. خیلی خوشحالم که تا سال 2021 عضوی از بایرن مونیخ خواهم بود. نه سال فوق العاده را این جا سپری کردم اما در آینده می بینیم چه می شود. دوست دارم قبل از پایان فوتبالم، چالش جدیدی را هم تجربه کنم

اتلتیکو مادرید و دیگو سیمئونه از بهترین های دنیا هستند 

مارک روکا از نظر ذهنی خیلی قوی است. او مقابل سالزبورگ فقط دو خطا کرد اما دو کارت برای هر کدام گرفت که شرم آور بود. روکا تجربه بالایی دارد و از ساز و کار شرایط مطلع است. اتلتیکو مادرید صدرنشین لالیگا و یکی از بهترین تیم های دنیاست. دیگو سیمئونه هم یکی از بهترین سرمربیان دنیاست. بازی فردا برای آن ها خیلی اهمیت دارد زیرا برای صعود می جنگند. آن ها با 200 درصد قوا به میدان می آیند که قطعا کار برای ما خیلی سخت خواهد شد. سفر به اسپانیا همیشه خاص است. هرگز مقابل اتلتیکو مادرید در استادیوم جدیدشان بازی نکرده ام. متاسفانه بازی بدون تماشاگر است چون هواداران آن ها همیشه جو جالبی درست می کنند. بازی خوبی در پیش خواهد بود و مفتخرم در مادرید بازی خواهیم کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.