یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

داوود مهابادی: استخوان بندی تیم ملی جوانان باید حفظ شود

داوود مهابادی: استخوان بندی تیم ملی جوانان باید حفظ شود

داوود مهابادی که در روزهاى گذشته با کلیه مربیان تیم هاى باشگاهى گفتگو کرده بر ضرورت توجه به تمامى بازیکنان شایسته این رده سنى تاکید کرد

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال داوود مهابادى با بیان این موضوع گفت:

خوشبختانه در روزهاى گذشته با مربیان مختلف باشگاه ها در لیگ برتر و حتى لیگ دسته اول گفتگو کردیم و از آنها درخواست کردیم تمامى نفرات مستعد و توانمند این رده سنى را به ما معرفى کنند. من پیش از این با آقاى پورموسوى سرمربى سابق تیم ملى جوانان هم صحبت کردم و از زحمات ایشان تشکر کردم. خوشبختانه مربیان قبلى تیم ملى جوانان استعدادیابى خوبى انجام داده و نفرات شایسته اى را انتخاب کرده اند. تلاش ما هم این است که استخوان بندى این تیم حفظ شود اما از طرفى هیچ بازیکن شایسته اى را هم نادیده نمى گیریم.

مهابادى اضافه کرد:

تیم جوانان ظرفیت بسیار خوبى دارد و بخش زیادى از ترکیب نفرات تیم مشخص شده اما در چند پست مى توانیم این تیم را تقویت کنیم و با تعامل باشگاه ها مى خواهیم هیچ بازیکن شایسته اى از چشم کادر فنى دور نماند. 

سرمربى تیم ملى جوانان در پایان پیرامون روند آماده سازى و برنامه هاى این تیم گفت:

با همکارى و تلاش مسئولین فدراسیون به دنبال برگزارى بازى هاى تدارکاتى همچنین اردوهاى مناسب در فرصت باقیمانده هستیم و البته سعى مى کنیم با رعایت کامل پروتکل هاى بهداشتى با شرایط مناسب براى حضور در مسابقات آماده شویم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.