سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰

حمید مطهری: رمضانی باید تمرکزش را حفظ کند / سمیعی به دنبال مصاحبه و شهرت نیست

حمید مطهری: رمضانی باید تمرکزش را حفظ کند / سمیعی به دنبال مصاحبه و شهرت نیست

حمید مطهری مربی تیم پرسپولیس درباره پیروزی این تیم مقابل شهر خودرو، عملکرد آرمان رمضانی در این دیدار، هر 4 روز یکبار بازی کردن سرخپوشان و ... صحبت‌ هایی انجام داد.

به گزارش ایران ورزشی، گفتگوی حمید مطهری با میزان را می خوانید:

ابتدا در خصوص بازی با شهر خودرو صحبت کنید، پرسپولیس توانست نمایش برتری را ارائه بدهد.

واقعا باید به بازیکنان مان خسته نباشید بگویم. مقایل شهر خودرو چندین موقعیت خوب گلزنی ایجاد کردیم، همانطور که مقابل صنعت نفت، سایپا و نفت مسجدسلیمان موقعیت ایجاد کردیم که البته در آن بازی ‌ها توپ ‌های ما گل نشد. تا زمانی ‌که روی دروازه حریف موقعیت ایجاد می‌ کنیم نگرانی نداریم حتی اگر توپ ‌ها گل نشود. خوشبختانه فوتبالی روان را بازی می ‌کنیم و نتیجه هم می‌ گیریم.

در این بازی هافبک‌ های دفاعی پرسپولیس گلزنی کردند.

در تیم ما تمام بازیکنان شرح وظایفی دارند. سرلک و نوراللهی به عنوان دو هافبک دفاعی ما مدام بین باکس خودمان و حریف در رفت و آمد هستند. این دو بازیکن توانایی شوت زنی و گلزنی دارند و ما از آنها می ‌خواهیم موقع حمله به خط حمله اضافه شوند. همانطور که همه در دفاع کردن وظایفی دارند و دفاع تیمی انجام می ‌دهیم، در حمله کردن هم هرکسی وظیفه ‌ای دارد. درکل ما دست همه بازیکنان را برای گلزنی باز گذاشتیم.

پرسپولیس مدتهاست که در جریان بازی گلی نخورده، این مسئله آیا روی تیم استرس ایجاد نمی ‌کند؟

خیر، هیچ موقع دنبال آمار و ارقام نیستیم که بخواهیم استرس بگیریم. ما به صورت تیمی دفاع می‌ کنیم و برای گل نخوردن به کسی استرس وارد نمی‌ کنیم.

آرمان رمضانی در این بازی 2 موقعیت خوب گلزنی را از دست داد. مدتی هم هست که از او انتقادهای فراوانی می ‌شود.

رمضانی نباید به این چیزها توجه کند. البته که دو موقعیت خوب را از دست داد، اما در جریان بازی بسیار مثمرثمر بود.این اتفاقات و حرف‌ ها نباید روی روح و روان رمضانی اثر بگذارد. رمضانی باید بیشتر تلاش کند و ما هم باید بیشتر با او کار کنیم. هیچ فشاری روی رمضانی نیست و او باید تمرکزش را حفظ کند.

مهدی‌ خانی چه زمانی در شرایط صددرصد بازی قرار می‌گیرد؟

مهدی ‌خانی از نظر بدنی باید شرایط بهتری را داشته باشد. ما حتی برای او تمرینات اختصاصی بدنسازی گذاشتیم تا به شرایط نرمال برسیم.

در دوبازی گذشته، پرسپولیس بازی بدون امیری و پهلوان را تمرین کرده.

ما این دو بازیکن را برای فینال لیگ قهرمانان آسیا در اختیار نداریم پس باید بازیکنان دیگر در ترکیب اصلی قرار بگیرند تا کاملاً با تیم هماهنگ شوند. امیری و پهلوان بیشتر با تیم هماهنگ بودند به خاطر همین باید جانشینان آنها در ترکیب که بازیکنان خوبی هستند بیشتر هماهنگ شوند.

پرسپولیس هر 4 روز یکبار در لیگ به میدان می ‌رود، این مسئله خوب است؟

ما برای فینال باید در شرایط صد در صد مسابقه باشیم؛ پس این 4 روز یکبار بازی کردن کار خوبی است. البته ما باید حواسمان باشد که مخصوصاً در سفرها دچار مشکل نشویم و مصدومیت و خدای نکرده کرونا سراغ ما نیاید.

در یکی - دو روز گذشته باشگاه پرسپولیس مطالبات فصل پیش بازیکنان و کادرفنی را پرداخت کرد، در این خصوص چه صحبتی دارید؟

باید از سمیعی و شکوری تشکر ویژه ‌ای داشته باشم که در این مدت بی‌ وقفه تلاش کردند. سمیعی در این مدت به جای اینکه دنبال مصاحبه و کسب شهرت باشد، دنبال کار بوده و همین تفاوت اصلی او با بقیه مدیران است. شاید اگر مدیر دیگری بود می ‌گفت بدهی مدیر قبلی به او ارتباطی ندارد، اما سمیعی مطالبات همه را پرداخت کرد. از وی و شکوری تشکر می‌ کنم که با پرداخت مطالبات کاری کردند که بچه‌ ها با آرامش باشند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.