یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱

منتظر بیانیه مشابه باشگاه استقلال هم باشید

باشگاه پرسپولیس: استفاده غیرمجاز از نام پرسپولیس را در مراجع قضایی پیگیری می کنیم

باشگاه پرسپولیس: استفاده غیرمجاز از نام پرسپولیس را در مراجع قضایی پیگیری می کنیم

باشگاه پرسپولیس بیانیه ای را در خصوص استفاده غیرمجاز از نام این باشگاه و برند پرسپولیس منتشر کرده است. به زودی باشگاه استقلال نیز بیانیه مشابهی منتشر خواهد کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، بدین وسیله به اطلاع هواداران عزیز و دوست‌داشتنی باشگاه پرسپولیس می‌رساند این باشگاه هیچ رسانه مکتوبی با نام و نشان تجاری خود ندارد و رسانه‌هایی که با این نام یا اسامی مشابه فعالیت می‌کنند، مستقل از باشگاه هستند.

همچنین از این پس هر فرد، گروه یا ارگانی قصد استفاده از برند، نام یا نشان پرسپولیس را برای انجام هر اقدامی اعم از انتشار اخبار ، ایجاد مدارس فوتبال ، تولید و فروش البسه و ....داشته باشد، طبق قوانین عمومی حاکم بر کشور باید پس از گذراندن راهکارهای قانونی از مجاری مربوطه، از مدیریت باشگاه مجوزهای لازم را دریافت کند.

بدیهی است؛ باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس این حق را محفوظ می‌دارد نسبت به استفاده‌های غیرمجاز ازنام، برند و نشان باشگاه در جهت استیفای حقوق و جبران خسارت‌ها، در مراجع قضایی اقدامات قانونی را به عمل آورد.

قرار است دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در اقدامی هماهنگ به سوء استفاده افراد سودجو از برند این دو باشگاه در فضای مجازی و همچنین در عرصه های مختلف فرهنگی، ورزشی و اقتصادی پایان بدهند. پیش از این رسانه طرفداری از پایان دوران فعالیت غیر قانونی برخی افراد با استفاده از نام استقلال و پرسپولیس خبر داده بود. رسانه طرفداری به دلیل انتشار همین خبر از سوی برخی کانال های بی هویت و افراد سودجو که همزمان کانال هایی به نام هواداری استقلال و پرسپولیس راه انداخته اند و ضمن تبلیغ شرط بندی، طرفداران دو باشگاه را به جان هم می اندازند، مورد هجوم قرار گرفته بود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.