جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰

حمله امید عالیشاه به محمدرضا احمدی؛ هر خبری جای مطرح شدن در تلویزیون نیست

حمله امید عالیشاه به محمدرضا احمدی؛ هر خبری جای مطرح شدن در تلویزیون نیست

امید عالیشاه در خصوص پیروزی برابر شهر خودرو و حرف های دیروز محمدرضا احمدی صحبت هایی را انجام داده است.

به گزارش ایران ورزشی، امید عالیشاه درباره برتری سه بر صفر تیم پرسپولیس مقابل شهر خودرو در هفته چهارم لیگ برتر به فارس گفت:

بازی خیلی خوبی بود و خوشبختانه توانستیم برد خوبی به دست آوریم. از همان ابتدا خود را به حریف دیکته کردیم و موقعیت های زیادی هم به دست آوردیم. می توانستیم در همان نیمه اول دو سه گل به شهرخودرو بزنیم اما موقعیت های ما تبدیل به گل نشد. خدا را شکر می کنم با یک برد خوب و نتیجه ای عالی بازی را تمام کردیم.

عالیشاه با انتقاد از اینکه برخی رسانه ها بازی نکردنش در پرسپولیس را مربوط به مدیربرنامه هایش اعلام کرده اند گفت:

برای این دوستان که چنین خبری را منتشر کرده اند متاسف هستم. اولا چنین چیزی صحت ندارد و ضمن اینکه قطعا از لحاظ حقوقی این موضوع را پیگیری می کنم.

هافبک تیم پرسپولیس ادامه داد:

رسانه ای که این مطلب را منتشر کرده قطعا باید درباره اینکه طبق چه مبنایی چنین خبری نوشته است، پاسخگو باشد. برای آنها متاسف هستم و همانگونه که گفتم باید آنها در مراجع قانونی نسبت به درج چنین خبری پاسخگو باشند

عالیشاه درباره اینکه محمدرضا احمدی گزارشگر بازی روز گذشته پرسپولیس و شهرخودرو این مطلب را عنوان کرده گفت:

برای آقای احمدی احترام قائل هستم و از دوستان خوب من است اما تعجب می کنم چگونه بدون تحقیق چنین موضوعی را روی آنتن زنده تلویزیون مطرح کرده است. به نظر من هر خبری جای مطرح شدن در تلویزیون را ندارد و متاسفانه این روزها شایعات در رسانه ها  و فضای مجازی خیلی زیاد شده است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.