دوشنبه، ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

https://inn.ir


فرانسه 4-0 هلند

شکست هلند مقابل فرانسه

فرانسه در اولین دیدارش در مقدماتی یورو 2024 با نتیجه 4-0 هلند را شکست داد.

به گزارش ایران ورزشی، شاگردان دیدیه دشان که اولین بازی‌شان بعد از فینال جام جام جهانی را در خانه انجام می‌دادند، امشب با درخشش زوج کیلیان امباپه و آنتوان گریزمان موفق شدند با چهار گل هلند را از پیش رو بردارند.
فرانسه بازی را هجومی آغاز کرد و در همان دقیقه دوم بازی به گل رسید. روی یک حرکت خوب تیمی بود که ابتدا رندال کولوموآنی با یک پاس کیلیان امباپه را در سمت چپ صاحب توپ کرد و سپس او با یک پاس در عرض، آنتوان گریزمان را صاحب موقعیت کرد تا این ستاره باتجربه با یک ضربه بغل پا کار را تمام کند.
فشار حملات فرانسه ادامه داشت و در دقیقه 8 بود که این تیم به گل دوم رسید. روی یک ضربه آزاد از سمت راست بود که ارسال آنتوان گریزمان با اشتباه یاسپر سیلسن مقابل دایو اوپامکانو قرار گرفت و او هم با یک ضربه ساده کار را تمام کرد.
بعد از این گل بازیکنان هلند پیش کشیدند اما در دقیقه 17 این فرانسه بود که می‌توانست به گل سوم برسد اما حضور به موقع ناتان آکه، اجازه نداد که کینگزلی کومان روی ارسال کولو موآنی گلزنی کند. 
اما تنها 4 دقیقه بعد، فرانسوی‌ها بالاخره به گل سوم رسیدند. پاس در عمق عالی از اورلین شوامنی با غفلت مدافعان فرانسه به کیلیان امباپه رسید و او هم در موقعیت تک به تک، به راحتی دروازه حریف را باز کرد.
بعد از این گل باز هم این بازیکنان فرانسه توپ و میدان را در اختیار داشتند اما در دقیقه 32، روی ارسال ژاوی سیمونز، دیپای می‌توانست یکی از گل های خورده هلند را جبران کند اما اوپامکانو و مانیان مانع گلزنی او شدند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.