دوشنبه، ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

https://inn.ir


سوئد 0- بلژیک 3

غول بلژیک مقابل سوئد بیدار شد

بلژیک توانست به لطف درخشش روملو لوکاکو، با نتیجه سه بر صفر از سد سوئد عبور کند.

به گزارش ایران ورزشی، نخستین تجربه دومینیکو تدسکو روی نیمکت تیم ملی بلژیک برای این تیم خوش یمن بود. شیاطین سرخ اروپا در دیداری از مرحله انتخابی رقابت های یورو 2024، در سوئد دست پر زمین مسابقه را ترک کرده و با نتیجه سه بر صفر میزبان خود را شکست دادند.

بلژیک که پس از جدایی مارتینز عصر جدیدی در دوران فوتبال خود را تجربه می کند، در این بازی نسبت به میزبان خود برتر بود و ضمن اینکه مالکیت توپ و میدان را در اختیار داشت، موقعیت های بیشتر و بهتری را نسبت به حریف خلق کرد و به چیزی که استحقاقش را داشت، رسید.

روملو لوکاکو که خاطرات خوبی از جام جهانی و دیدار برابر کرواسی ندارد، ستاره تیمش در این بازی بود. در دقیقه 35 این مسابقه بود که دودی لوکباکیو مهاجم هرتابرلین آلمان از سمت راست با پای چپ، توپ را به روی دروازه ارسال کرد و لوکاکو با ضربه سر، توپ را به تور دروازه رابین اولسن چسباند.

این اتفاق و همکاری دو بازیکن بلژیک در نیمه دوم نیز منجر به یک گل دیگر شد. در دقایق ابتدایی نیمه دوم، کوین دی بروینه کرنر به دست آمده را به شکل کوتاه کار کرد و توپ را به دودی لوکباکیو سپرد که این بازیکن پس از ورود به درون محوطه جریمه، توپ را به دهانه دروازه فرستاد و لوکاکو کار سختی برای باز کردن دروازه خالی سوئد نداشت.

این پایان شب بی نظیر لوکاکو نبود. پس از حرکت فوق العاده باکایوکو که با جا گذاشتن تعداد زیادی از بازیکنان سوئد همراه بود، پاس این بازیکن در برابر دروازه خالی به غول بلژیکی رسید تا او در دقیقه 82 هت تریک خود را تکمیل کرده و تیمش را به گل سوم برساند.

این بازی در نهایت با پیروزی بلژیک به پایان رسید تا اولین حضور دومینیکو تدسکو روی نیمکت تیم ملی بلژیک، در فرندز آرنا با کسب یک پیروزی شیرین و فراموش نشدنی همراه باشد.

ضمن اینکه روملو لوکاکو که روزهای خوبی را در نراتزوری سپری نمی کند، با سه گلی که وارد دروازه سوئد کرد، هم تیمش را به پیروزی 3 بر صفر رساند و هم اینکه هواداران بلژیک و اینتر را به آینده امیدوار کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.