دوشنبه، ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

https://inn.ir

شکست نفت عراق مقابل ذوب آهن ایران

اولین بازی دو تیم ذوب آهن و نفت عراق در مرحله پلی آف سوپر لیگ غرب آسیا با پیروزی ذوب آهن به پایان رسید.

به گزارش ایران ورزشی، تیم‌های ذوب آهن اصفهان و نفت عراق در اولین بازی خود در مرحله پلی آف سوپر لیگ غرب آسیا از ساعت ۲۲ در سالن بسکتبال مجموعه ورزشی آزادی تهران به مصاف هم رفتند که در پایان برتری ۱۰۹-۱۰۲ ذوب آهن رقم خورد.

این بازی در کوارتر اول با نتیجه ۲۸-۱۸ به سود نفت عراق به پایان رسید. در کوارتر دوم نتیجه ۲۴-۲۹ به سود نفت عراق بود تا در پایان نیمه اول پیروزی ۵۷- ۴۱ تیم میزبان به ثبت برسد.

در کوارتر سوم ذوب آهن به بازى برگشت و ۲۵-۲۴ به برتری رسید. کوارتر چهارم هم در اوج حساسیت و هیجان با پیروزی ۲۷-۲۲ ذوب آهن همراه بود تا دو تیم در امتیاز ۹۳-۹۳ در پایان ۴۰ دقیقه به نتیجه مساوی برسند.
بازی در پنج دقیقه وقت اضافه هم با برتری شاگردان فرزاد کوهیان همراه بود و نماینده ایران پیروزی ۱۰۹ -۱۰۲ را در پایان یک بازى سخت و جذاب به ارمغان آورد .

بازی دوم این دو تیم ۱۶ فروردین از ساعت ۲۲ در بغداد برگزار می‌شود. هر تیمی به دو‌ پیروزی از سه بازی دست یابد، به مرحله نیمه نهایی صعود می‌کند. البته در صورت نیاز به بازی سوم برای تعیین تیم برنده این مرحله، دو تیم ذوب آهن و نفت عراق ۲۳ فروردین در سالن بسکتبال مجموعه ورزشی آزادی تهران به مصاف هم می‌روند.
برنده این بازی در مرحله نیمه نهایی با شهرداری گرگان مصاف خواهد داد.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.