دوشنبه، ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

https://inn.ir


کلمات کلیدی

داورزنی: باور کنید می‌توانیم قهرمان جهان شویم

اردوی تیم ملی جوانان ایران برای حضور در رقابت‌های قهرمانی مردان زیر 21 سال جهان 2023 از روز گذشته در کمپ تیم‌های ملی والیبال آغاز شده است.

محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال امروز به‌رغم تعطیلی در جمع ملی‌پوشان جوان کشورمان قرار گرفت و خطاب به بازیکنان این تیم گفت: چند سالی است که با هم برای توسعه والیبال ایران کار می‌کنیم. سابقه حضور در رقابت‌های قهرمانی نوجوانان آسیا و جهان و جوانان آسیا را دارید و می دانید که مرحله به مرحله کار سخت‌تر شده است.

وی با بیان این‌که در رویدادهای مهم قبلی اشتباهاتی نیز داشته‌اید که باید درس عبرت برایتان باشد، تصریح کرد: شرایط مسابقات قهرمانی جوانان جهان به مراتب سخت‌تر از رقابت‌های قبلی خواهد بود ولی اگر بخواهیم و مصمم باشیم، می‌توانیم قهرمان جهان شویم. والیبال جهان نیز از نام ایران هراس دارد زیرا یکی از بهترین‌های آسیاست.

داورزنی با تاکید به تمرکز بازیکنان در تمرینات، گفت: انتظار فدراسیون از بازیکنان داشتن تمرکز در تمرینات و مسابقات است که اگر نباشد فایده ندارد. من تجربه سالیان دراز در ورزش دارم، بنابر این یادآوری می‌کنم که تمرکز اصلی مهم  در تمرینات و مسابقات است.

رئیس فدراسیون والیبال با تاکید بر این‌که اکثریت مصدومیت ها در ورزش به دلیل نبود تمرکز است، گفت: تمرین بدون تمرکز فایده ندارد و طبیعی است که بازیکن مصدوم می‌شود. شماها سرمایه‌های ملی ایران هستید و به عنوان ملی پوشان والیبال در اردو قرار گرفتید و سال‌ها برای مردم باید افتخارآفرینی کنید. اگر آینده خودتان و کشورتان برایتان مهم است، باید در اردوها مصصم، باانگیزه و تمرکز کامل تلاش کنید.

وی ادامه داد: از سوی دیگر باید باور داشته باشید که می‌توانید بهترین جهان باشید، در هر پستی که بازی می‌کنید، فرقی نمی‌کند. والیبال جهان به شما توجه دارد، چون رغیب جدی برای آن‌ها هستید. بنابر این همانطوری که تمرین می‌کنید، مسابقه دهید.

 

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.